StifflersMom
StifflersMom
  25 października 2013 (pierwszy post)

Potrzebuję jakiegoś zastępcy Maestro 490 r. 12 ponieważ Maestro jest trudno dostępne pędzlem u mnie w mieście . Możecie polecić jakiś inny do blendowania? Np. z hakuro , e.l.f , ? Pozdrawiam :)

musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  26 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Możecie polecić jakiś
NIE
NIE
StifflersMom
StifflersMom
  26 października 2013

nie nabijaj jak nie masz nic madrego do powiedzenia.

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję jakiegoś zastępcy Maestro 490 r. 12 ponieważ Maestro jest trudno dostępne pędzlem u mnie w mieście . Możecie polecić jakiś inny do blendowania? Np. z hakuro , e.l.f , ? Pozdrawiam :)


SZczerze mowiac to na pedzlach sie nie znam, ale nie myslalas moze zeby go zamowic przez internet?
StifflersMom
StifflersMom
  27 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: SZczerze mowiac to na pedzlach sie nie znam, ale nie myslalas moze zeby go zamowic przez internet?

nie nie wyczekałabym , jestem strasznie niecierpliwa ale w sumie juz nieaktualne bo kupilam inny :d
Beti
Posty: 257 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Beti
  28 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję jakiegoś zastępcy Maestro 490 r. 12 ponieważ Maestro jest trudno dostępne pędzlem u mnie w mieście . Możecie polecić jakiś inny do blendowania? Np. z hakuro , e.l.f , ? Pozdrawiam :)

HAKURO H77 lub H74

sia, sia. *,*

StifflersMom
StifflersMom
  28 października 2013

wlasnie w sobote kupilam H77

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.