danniel874
danniel874
  22 października 2013 (pierwszy post)

Jakie czynniki czy składniki mają największy wpływ na spowolnienie się starzenia
Ja uwazam, że jednym z nich jest picie często wody jonizowanej - 2-3 l dziennie

styka51
styka51
  22 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwazam, że jednym z nich jest picie często wody jonizowanej - 2-3 l dziennie


Maseczka z męskiej spermy.

p.s. to prawda.
danniel874
danniel874
  22 października 2013
styka51
styka51: Maseczka z męskiej spermy. p.s. to prawda. danniel874


jak widac po twoich fotkach , działa d83dde0c
CorkaLilith
CorkaLilith
  22 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie czynniki czy składniki mają największy wpływ na spowolnienie się starzenia Ja uwazam, że jednym z nich jest picie często wody jonizowanej - 2-3 l dziennie

Spożywanie ryb, dodawanie oliwy z oliwek do sałatek itd. Ogólnie najlepsze są dania bogate w kwasy omega 3,6,9 itd, gdyż przeciwdziałają powstawaniu wolnych rodników. To taki eliksir zdrowia i dobrego wyglądu. Dodatkowo też wit C i E (zwana również witaminą młodości).
danniel874
danniel874
  22 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciwdziałają powstawaniu wolnych rodników


a antyoksydanty ?, bo one są sposobem na wolne rodniki, które niszcza ludzkie komorki
Omega 3 i omega 6 to kwasy których stosunek musi byc w organizmie zachowany, zeby m.in serce dobrze funkcjonowało. Omega 3 mozna spotkac w łososiu, oleju rzepakowym i lnianym oraz oliwie z oliwek.. lecz odpowiedni stosunek omegi3 do omegi 6 w organizmie musi być zachowany.
CorkaLilith
CorkaLilith
  22 października 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

witamina c jest naturalnym przeciwutleniaczem. równowaga musi być we wszystkim, wszystko w nadmiarze szkodzi

danniel874
danniel874
  22 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: witamina c jest naturalnym przeciwutleniaczem. równowaga musi być we wszystkim, wszystko w nadmiarze szkodzi


Naturalnym też jest wodór, który jest najsliniejszym jaki istnieje na ziemi. Tu masz piramidke najmocniejszych antyutleniaczy:



CorkaLilith
CorkaLilith
  22 października 2013

skoro wszystko wiesz to nie wiem po co sie pytasz? chciales sie popisac?;>

danniel874
danniel874
  22 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro wszystko wiesz to nie wiem po co sie pytasz? chciales sie popisac?;>

nie wiem wszystkiego d83dde09 chciałem się dowiedziec czegos wiecej. Bo obecnie są tez jus kosmoceutyki które pobudzaja o kilkaset % ludzki kolagen i same sa z bioaktywnym kolagenem naturalnym , uwazanym za kosmetyk stulecia.
wiec daje to mozliwosci praktycznie zatrzymania sie stazenia skóry, bo przy tak całkowitym nawilzeniu skóry jest to mozliwe, a takie całkowite nawilzenie jest mozliwe dzieki nano-wodzie, która ma tak małą strukture ze przenika do ludzkich komorek

i pubudza do autoregeneracji. Poznałem taka firme wellu ostanio do Polski wchodzi i tym co pokazuja te kosmetyki szokują juz pierwsze salony kosmetyczne w Polsce, głowenie przez nanowode , która jest skłądnikiem kazdego produktu oraz pobudznie fitoblastrów o kilkaset procent. Dzis jest prezentacja na zywo w internecie. Oni uwazaja ze nie ma na swiecie skuteczniejszych kosmetyków, bo ich badania pokazuja najwyzszy stopien jesli chodzi o pobudzenie produkcie kolagenu przez organizm ludzki
danniel874
danniel874
  22 października 2013

Jeśli chodzi o wyglad to zauwazyłem ze niesamowity wpływ ma np to co po prostu jemy. Dam ci przykład. Nie jedz przez miesiac nic co zawiera cukier, npp slodycze,soki owocowe, ciastka itp. oraz zadnego produktu z solą, czyli chleba, nic co jest z ciasta ani zawiera jakąkolwiek sól. Zrobilismy test ze znajomym on ma 45 lat. U niego wyglad jego skóry po 30 dniach go zaszokował. Bo było diametralnie widac róznice. skóra była gładka, jedwabista i inna. Nie spodziewałem sie az takiego wyniku, ale widac zmiana tylko jedzenia zmienia nasz wyglad. po 7 latach wszystkie komorki zostaja wymienione, a wiec to co jemy je buduje, wiec jak jemy coś odzywczego organizm zaczyna sie odzywiac i rozwijać kazda komorke we własciwy sposob.

Sztajmex
Sztajmex
  22 października 2013

xD, widzę wielki powrót kolegi od antyoksydantów i suplementów :lol:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie czynniki czy składniki mają największy wpływ na spowolnienie się starzenia


Co przez to rozumiesz? Wygląd zewnętrzny? Stan skóry? Spowolnienie inwolucji motoryki?
RomantycznySamiec
RomantycznySamiec
  22 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak widac po twoich fotkach , działa


smiechlem i daje plusika xD
dongruppen
dongruppen
  22 października 2013

czy użytkownik styka51 lubi wcierać sobie spermę w twarz?

danniel874
danniel874
  23 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co przez to rozumiesz? Wygląd zewnętrzny? Stan skóry? Spowolnienie inwolucji motoryki?

ogolnie pisałem - spowalniające starzenie czy inaczej przedłużające życie :) Na świecie jeśli chodzi o zamiennik posiłku który przedłuża życie jest to produkt "manna" firmy Livesmart360, której nie ma jeszcze w Europie.
Też jestem ciekaw w jakim stopniu to wgl ma wpływ na spowolnienie starzenia się organizmu... bo co do antyoksydantów to nie ma zadnych wątpliwości, nawet ludzie pijacy wino we Francji są zywym tego przykładem, że polifenole im przedłuzyły życie :)
danniel874
danniel874
  23 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: xD, widzę wielki powrót kolegi

d83ddc8b WItaj ponownie.. skad wiesz, że ja to ja:). Byłem tu 8 lat temu : P tak naprawdęd83ddc91
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.