hermenegilda69
hermenegilda69
  10 października 2013 (pierwszy post)

Witam dziewczyny.
Czy stosowałyście kosmetyki firmy green pharmacy? Co polecacie? Co odradzacie?

kasey00
kasey00
  10 października 2013

Ja osobiście nie stosowałam ale u jednej z blogerek (najlepszekosmetyki.pinger.pl) z której zdaniem się liczę ostatnio przeczytałam niepochlebną opinię o olejku łopianowym
tym:

więc pewnie będę go omijać

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 października 2013

a ja własnie polecam olejek z GF wersję z papryką (czerwona zakrętka) mimo iż nie stosowałam go często i regularnie (zazwyczaj raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie) to zauważyłam, że wyrosły mi po nim baby hair i ogólnie włosy mi się zagęściły co widać i czuć :) zmniejszenia wypadania zaś nie zauważyłam, ale też nie miałam takiego problemu gdy zaczęłam stosować ten produkt

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
kasey00
kasey00
  11 października 2013

Muszę rzucić okiem w google jakie są różnice w ich składach :)

Krejz272
wpis jest ukryty
Paulinessa
Paulinessa
  11 października 2013

Jak najbardziej polecam olejek ze skrzypem i czerwoną papryką, a także jedwab :zakochany:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak najbardziej polecam olejek ze skrzypem i czerwoną papryką, a także jedwab

gdy skończę obecnie posiadany jedwab, to tez wypróbuje tej z green farmacy :)

miał ktoś masła do ciała z tej firmy?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Paulinessa
Paulinessa
  11 października 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: gdy skończę obecnie posiadany jedwab, to tez wypróbuje tej z green farmacy :)


jaki masz teraz?

Ja dotychczas używałam CHI, ale ten go bije, do tego ma piękny skład!
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Gejszalicious: gdy skończę obecnie posiadany jedwab, to tez wypróbuje tej z green farmacy :)jaki masz teraz?Ja dotychczas używałam CHI, ale ten go bije, do tego ma piękny skład!

jeden mam jakis z joanny (nie pamiętam nawet dokładnie jak wyglada, bo rzadko go stosuje :) a drugi z semi di lino (nizej zdjecie jak wyglada)
http://images.monstermarketplace. com/beauty-supplies/alfaparf-semi-di-lino-color-protection-crystals-1-01-oz-558x550.jpg
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Krejz272
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.