Razzorend
Razzorend
  3 października 2013 (pierwszy post)

Cześć,
znajoma zrobiła mi na photoshopie to zdjecie, wiec ocencie, czy pasuje mi ten kolczyk i czy warto go zrobic czy odpuscic.



Ps: wiem, że wyglądam jak niedorozwój na zdjeciu, ale to ona je wybrała do przerobki xd -_-

dongruppen
dongruppen
  20 października 2013

pedalsko

codecalm86
codecalm86
  20 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zatkaj sobie nią usta i nie wypowiadaj się nietolerancyjny, opóźniony błaźnie :)

Bo tolerowanie każdego przejawu debilizmu czy pedalstwa jest w dzisiejszych czasach takie inteligentne i postępowe. Ba! Metroseksualni faceci są na pewno bardziej wartościowi!

Oh jaka ty rozwinięta i nowoczesna!
Bianka
Bianka
  20 października 2013
GEJ - nie pedał jeśli juz macie wymądrzać się kto ma racje:)
z pewnością nikt nie ma ochoty tego czytać więc jeśli chcecie kontynuować - przejdźcie na pw proszę

Miłego Dnia:)
dongruppen
dongruppen
  20 października 2013

no, co nie zmienia faktu, że jak facet sobie robi kolczyk w wardze, to wygląda to pedalsko
jedyna biżuteria, jaką nosi facet, to zegarek, obrączka (jak jest po ślubie) i ewentualnie łańcuszek z krzyżykiem (jeśli jest wierzący)
pozdrawiam
ps
gej=pedał

CzoTyTaki
CzoTyTaki
  20 października 2013

Nie mam nic do powiedzenia już, bo aż szkoda mi czasu i słów na to wszech zacofanie. U co niektórych nadal średniowiecze. Pozdrawiam.

vongruppen88
vongruppen88
  20 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam nic do powiedzenia już, bo aż szkoda mi czasu i słów na to wszech zacofanie. U co niektórych nadal średniowiecze. Pozdrawiam.

taka postępowa
murzyna z drzewa już zdjęłaś w imię tolerancji?
69beybe69
69beybe69
  20 października 2013
d83ddc4dhttp://allegro.pl/show_item.php?item=3625138731 zapraszam do licytacji nowej, eleganckiej torebki ! :) Czas się kończy, a więc spiesz się! :D
codecalm86
codecalm86
  20 października 2013

Zabawne i zarazem tragiczne, że w dzisiejszych czasach ludzie uważają za postępowość facetów posuwających się w dupę. Po co lecieć w kosmos jeśli można przeruchać kolegę.

Gej, pedał, homoseksualista co za różnica synonimy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.