CraZyLasKaxD
Posty: 21 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CraZyLasKaxD
  31 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Uwielbiam nosić biżuterię, na punkcie łańcuszków mam bzika, złoto jest wspaniale, nosze dwa łańcuszki,bransoletkę, zegarek, łańcuszek na nodze i masę pierścionków nawet gdy spie nie ściągam niczego, lubię pokazywać co mam na sobie lecz nie jestem materialistka. Ma ktoś taka tendencje do biżuterii jak ja ? ;)

ZlMNA
ZlMNA
  31 sierpnia 2013

lubie bizuterie ale nie obwieszam sie nia za bardzo bo do dresow kolczyki poza wkretami nie pasuja.

Paulinessa
Paulinessa
  31 sierpnia 2013
CraZyLasKaxD
CraZyLasKaxD: nawet gdy spie nie ściągam niczego, lubię pokazywać co mam na sobie


w sensie chłopakowi jak z nim śpisz?

:woot:

Lubię biżuterię, oczywiście.

Noszę pierścionki, ale max 2 na raz, z tym że są przeważnie duże.

Łańcuszki, naszyjniki... w sumie nie tak często.

Z kolczykami się kiedyś nie rozstawałam, teraz prawie ich nie noszę, w sumie i tak ich nie widać pod moją fryzurą.

Ale za to bransoletki uwielbiam ! :zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2013
CraZyLasKaxD
CraZyLasKaxD: nawet gdy spie nie ściągam niczego,


butow tez nie? xD
CraZyLasKaxD
CraZyLasKaxD: Ma ktoś taka tendencje do biżuterii jak ja ? ;)


az taka to nie :)

Caly czas mam na sobie 4 kolczyki w prawym uchu + kolczyk w pepku, reszta zalezy od upodoban - chociaz codziennie /w ciagu dnia, nie nocy/ mam w nosie kolczyk + dodatkowe 2 kolczyki w uszach.
Czesto nosze bransoletki i lancuszki nawet czesciej, w sumie najrzadziej to pierscionki - jak mi sie przypomni xD
Lubie zloto/srebro/platyne :)
kasey00
kasey00
  31 sierpnia 2013

Ja niestety mam zupełnie odwrotnie- najczęściej w ogóle nie noszę biżuterii, od czasu do czasu jakiś łańcuszek/bransoletka. Kolczyków już chyba nawet nie uda mi się włożyć :( Najgorsze w tym jest to, że jak oglądam w sklepach te wszystkie świecidełka to je kupuję :mrgreen: założę raz a później leżą nieużywane d83dde12

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  1 września 2013

Raczej nie w dobrym guście jest obwieszanie się jak choinka :and:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  2 września 2013

regularnie nosze tylko 3 pierścionki, łańcuszki, bransoletki i kolczyki zakładam tylko na specjalne okazje

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  4 września 2013

nie cierpię chodzić obwieszona czymkolwiek

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  4 września 2013

Praktycznie nie rozstaje się z 2 pierścionkami [sentymentalne.. w końcu obrączka i zaręczynowy :> ] i to wszystko.
Ale lubiłam nosić różne kolczyki, teraz mi jakoś to przeszło. Wolę robić kolczyki, mam ich sporo.

Łańcuszki, bransoletki.. sporadycznie.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Arvena
Arvena
  13 września 2013
CraZyLasKaxD
CraZyLasKaxD: Uwielbiam nosić biżuterię

A ja nie :and:
CraZyLasKaxD
CraZyLasKaxD: złoto jest wspaniale

srebro jest piękniejsze :D
CraZyLasKaxD
CraZyLasKaxD: nosze dwa łańcuszki,bransoletkę, zegarek, łańcuszek na nodze i masę pierścionków nawet gdy spie nie ściągam niczego

Nie wyobrażam sobie jak można nie zdjąć biżuterii :szok: moim zdaniem to tylko przeszkadza ;|
Jak chodziłam do podstawówki uwielbiałam nosić pierścionki i bransoletki. Teraz nic nie noszę;> chociaż mam obecnie 2 srebrne i 2 złote łańcuszki oraz 3 bransoletki to szczerze powiedziawszy nigdy ich na sobie nie miałam :rotfl:
OneNightWithYouU
OneNightWithYouU
  23 września 2013

ja złota nie lubię,ale srebro uwielbiam. Nosze 4 drobne pierścionki ( w tym obrączka ), łańcuszek i bransoletkę sporadycznie. Kiedyś nie rozstawałam się z kolczykami, a teraz mi przeszło i jak sobie przypomnę,żeby założyć to mam :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.