ZlMNA
ZlMNA
  30 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Poszukuję podkładu w miarę taniego ale dobrze kryjącego , z racji że zawsze dużo go nakładam na twarz diametralnie się kończy. Mile widziane także matowienie .
tak szukam i szukam i znalazłam kilka : AA makeup , Ingrid silk&lift/matt , pierre rene skin balance , virtual ideal cover . Miała któraś z was jakiś produkt z wymienionych? parę słów?
Cera mieszana

Paulinessa
Paulinessa
  30 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: AA makeup


Dobrze kryje, ale z tego co pamiętam to świeci się jak latarnia. I kolory ma meega pomarańczowe.
Earth
Earth
  30 sierpnia 2013

W miarę tani to znaczy?

Foewa - Manhattan - Perfect Adapt Make Up, ok 30 zł. Mają nawet dość jasne kolory. :>

ZlMNA
ZlMNA
  30 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: świeci się jak latarnia

no to podziękujemy ;d
Earth
Earth: Manhattan - Perfect Adapt Make Up

manhattan nie sprawdza sie u mnie podkesla suche skorki jakies inne taki psikusy co najwazniejsze wysusza mi strasznie skórę.
Paulinessa
Paulinessa
  30 sierpnia 2013

a Affinitone?

Dla mnie ładnie kryje, w ogóle mój faworyt :)

ZlMNA
ZlMNA
  31 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a Affinitone?

no wlasnie nie wiem z tegoco widzialam to troche taki lejacy sie a czy dobrze kryje? bo ja mam duzo do ukrycia :D
styka51
styka51
  2 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam to świeci się jak latarnia. I kolory ma meega pomarańczowe.


Zgadza się.
Konto usunięte
Konto usunięte: a Affinitone?


Dla mnie wysuszał i podkreślał wszystko co złe.

Lirene city matt był całkiem ok. Aktualnie używam Rimmell Lasting Finish i kryje dobrze ;)
styka51
styka51
  2 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam to świeci się jak latarnia. I kolory ma meega pomarańczowe.


Zgadza się.

Konto usunięte
Konto usunięte: a Affinitone?


Dla mnie wysuszał i podkreślał wszystko co złe.Lirene city matt był całkiem ok.
Aktualnie używam Rimmell Lasting Finish i kryje dobrze ;)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  2 września 2013
Earth
Earth: Manhattan - Perfect Adapt Make Up, ok 30 zł. Mają nawet dość jasne kolory. :>

podbijam :) mój ulubiony

Konto usunięte
Konto usunięte: a Affinitone? Dla mnie ładnie kryje, w ogóle mój faworyt :)

tez go bardzo lubię i tez dobrze kryje pod warunkiem, że nakładam go pędzlem :) niestety lubi się czasem trochę zważyć
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.