Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  24 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Hej!

Jak w temacie. :ninja:


Delikwentkę łudząco podobną do tej znalazłam niedawno grzebiąc w starych pudłach. Ewidentnie styl militarny. Jest prosta, jednolita, absolutnie bez niczego, może odrobinę krótsza od w/w. Ma zamek, jedną komorę. Materiał podobny do tego z wojskowych spodni, w kolorze khaki, wojskowej zieleni, oliwkowym. Trochę przykurzona jest, więc ciężko powiedzieć dokładnie. :D Jest w dobrym stanie, więc chciałabym coś z nią zrobić i używać. I tutaj zaczynają się schody...

Macie jakieś pomysły jak ją przerobić? Co dodać - ćwieki, jakieś klamry, skórzane paski? Obszyć jakimś materiałem? Czy tylko porządnie uprać i gotowe?

Ja kompletnie nie mam pomysłów... Mam nadzieję, że coś pomożecie. :)

Pozdrawiam! :*

OdgryzeCiPenisa
OdgryzeCiPenisa
  24 sierpnia 2013

Tylko wyprać. Jeśli ta torba jest w stylu militarnym, to im prostsza tym lepsza )

ZlMNA
ZlMNA
  24 sierpnia 2013

mi się podoba taka ja bym nic nie zmieniala , wazne by mała suwak zawsze czuje sie bezpieczniej.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  24 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko wyprać. Jeśli ta torba jest w stylu militarnym, to im prostsza tym lepsza )


Jest tak prosta, że bardziej się chyba nie da. :D

A nick, po prostu... szałowy! :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: mi się podoba taka ja bym nic nie zmieniala , wazne by mała suwak zawsze czuje sie bezpieczniej.


Suwak jest, ale chyba ma ten "dzyndzelek" urwany za który się łapie przy rozsuwaniu i zasuwaniu zamka. Jutro jeszcze sprawdzę.

A jakby spróbować wszyć zamiast tego inny zamek? Z większym suwakiem, grubszymi ząbkami.

I jeszcze jedno pytanie przyszło mi do głowy... dopiero teraz. :ninja: Z czym ją nosić, zestawiać aby wyglądało to dobrze? Obawiam się, że ciuchami w stylu militarnym to ja nie dysponuję... :/
ZlMNA
ZlMNA
  24 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: "dzyndzelek" urwany

kaletnik,koszt ok.5zł
madzia2143
madzia2143
  26 sierpnia 2013

ja bym jak już to dodała ćwieki : )

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym jak już to dodała ćwieki : )


jak jaśmina. "z pazurem"

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.