karachanorgb
karachanorgb
  19 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Ech jedyny kuzyn którego szanuje, bo nie jest mentalnym zerem wychodzi za mąż. Chyba kupie poważny garnitur, bo posiadany aktualnie pamięta egzamin gimbazjalny a 23 lvl here.
Mam 180 i 65 kg.

Z wstępnego reserczu myślę, że slimfit byłby dobry, a do mojej sarmackiej karnacji to chyba tylko granatowy c'nie?
Na co poza tym patrzeć? Sam środek klasy średniej here

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  19 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 180 i 65 kg.
Konto usunięte
Konto usunięte: slimfit byłby dobry
:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: granatowy
:nie:

Ja stawiałabym na ciemny grafit albo czarny. Gładkie, bez żadnych prążków, połysków i innych dekoracji. Koszula uniwersalna biała i do tego krawat śledzik albo zwykły - chociaż do slimfita lepiej pasuje mi pierwszy. Kolor jednolity. Czarny skórzany pasek z prostą, prostokątną klamrą i zestaw gotowy.
kasey00
kasey00
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: kuzyn

Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzi za mąż

:mrgreen:
Kiniowska
Kiniowska: Ja stawiałabym na ciemny grafit albo czarny. Gładkie, bez żadnych prążków, połysków i innych dekoracji. Koszula uniwersalna biała i do tego krawat śledzik albo zwykły - chociaż do slimfita lepiej pasuje mi pierwszy. Kolor jednolity. Czarny skórzany pasek z prostą, prostokątną klamrą i zestaw gotowy.

zgadzam się w 100% d83ddc4d
igruppen
igruppen
  20 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: Ja stawiałabym na ciemny grafit albo czarny

ty chyba żartujesz, widać że bladego pojęcia nie masz

czarny to najmniej uniwersalny kolor garnituru, nadaje się tylko na wyjścia typowo nocne.
najbardziej uniwersalne są granat (navy) i grafit, ale nie jakiś ciemny tylko neutralny- w takich kolorach możesz zarówno iść sobie na impreze w dzień, jak i w nocy.
ja stawiałbym na granat w połączeniu z brązowymi oxfordami i brązowym cienkim paskiem.
Kiniowska
Kiniowska: krawat śledzik albo zwykły

krawat dobiera się względem szerokości wyłogów w marynarce, śledzie to pedalstwo.
Kiniowska
Kiniowska: Kolor jednolity

jeżeli koszula jest jednolita, bez kratki czy prążków, to krawat może być ze wzorem.
koszula tylko i wyłącznie slim fit przy takich wymiarach jak twoje, kolor biały jest najbardziej formalny, nada się, natomiast jak ma być to twoja jedyna koszula, to możesz sobie kupić jakąś w lekkim odcieniu pastelowym.
co do składu, to szukaj 100% wełnianych, najlepiej z nici przynajmniej 120 skrętnej
razotka
razotka
  20 sierpnia 2013

Naprawdę ogromnie mogę Ci pomóc z samych wymiarów
:zonk:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte:
A no rzeczywiście! :lol2:



Nie pokazuje pana zielonego w cytacie... :(



Konto usunięte
Konto usunięte: ty chyba żartujesz


Jestem jak najbardziej poważna. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: widać że bladego pojęcia nie masz


Wszystko możliwe, ale za to cieszę się, że skorygowałeś mój błąd i założyciel tematu nie strzeli gafy kupując czarny garnitur. :)
igruppen
igruppen
  20 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: cieszę się, że skorygowałeś mój błąd i założyciel tematu nie strzeli gafy kupując czarny garnitur. :)

od tego tu jestem d83dde0a
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: od tego tu jestem


d83ddc4d
styka51
styka51
  21 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: granat (navy) i grafit


Propsuje ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.