ZlMNA
ZlMNA
  18 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Mam problem gdyż na ścianie mam termostat (chyba tak to się nazywa ) z przewodem centralnie na środku na wysokości ludzkiego wzroku. Ściana jest pusta nic na niej nie mam, żadnej półki obrazka ect ponieważ mam głupie uczucie i lęk że coś mi w nocy na głowę spadnie ( :ziober2: ) ponieważ przy tej ścianie mam łóżko. Przeszkadza mi to bardzo a nawet nie wiem jak to zasłonić. Pokój mam poważny/elegancki,że tak powiem i zależy mi aby ten styl pozostał. Wszystko co w tytule się znajduje omija moją głowę i dłonie szerokim łukiem. Przejrzałam mnóstwo stron zdjęć z jakimiś takim DIY w pokoju i nic nie znalazłam, lampek choinkowych raczej na tym nie zawieszę . Macie może pomysły ?:( jak coś mogę wrzucić zdjęcie by pokazać wam jak to wygląda. Pomocy :(

Paulinessa
Paulinessa
  18 sierpnia 2013

to moze pokaż zdjęcie najpierw :)

ZlMNA
ZlMNA
  18 sierpnia 2013

jpg

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  19 sierpnia 2013

poprzypinaj klamerki i wykorzystuj jako sznurek do prania
a poważnie to nie mam pojęcia ,poszukam po necie może na coś wpadnę

Yes,we can!
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  19 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jpg


Hm... a poprzywiązywać do tego cienką żyłkę w równych odstępach i długościach, wywołać kilka ulubionych zdjęć i jakoś je do tych żyłek przymocować? :ninja:

W tak newralgicznym miejscu ściany to masz że nic innego nie przychodzi mi do głowy... :D
ZlMNA
ZlMNA
  19 sierpnia 2013
Kiniowska
Kiniowska: Hm... a poprzywiązywać do tego cienką żyłkę w równych odstępach i długościach, wywołać kilka ulubionych zdjęć i jakoś je do tych żyłek przymocować?

zdjecia mam na drzwiach :P
Kiniowska
Kiniowska: W tak newralgicznym miejscu ściany to masz że nic innego nie przychodzi mi do głowy... :D


no wlasnie wiem;/
III
III
  20 sierpnia 2013

Kolor ścian jak w ruskim zakładzie psychiatrycznym.

razotka
razotka
  20 sierpnia 2013

polecam zrobić kolaż ze zdjęć na całą ścianę plus lapmki choinkowe ( o ile rzeczywiście nie masz ich gdzie zaczepić :))
ewentualnie polecam naklejki na ścianę, sprawdziłam :)

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zdjecia mam na drzwiach :P
Jeszcze więcej zdjęć? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie wiem;/
Gdyby nie było tego ukośnego paska, to zaproponowałabym małe malowanko i tynk baranek - jak zaschnie to można go odrywać jak papier. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam naklejki na ścianę
d83ddc4d
ZlMNA
ZlMNA
  21 sierpnia 2013
III
III: Kolor ścian jak w ruskim zakładzie psychiatrycznym.

no chyba nie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.