Dolny
Dolny
  16 lipca 2013 (pierwszy post)

Od jakich dwóch tygodni boli mnie ręka od ramienia do palcy , oprócz bólu ręka mnie drętwieje. Byłem u lekarza zapisał mi maść Ketonal lecz to nic nie pomaga, mija tydzień od smarowania maścią i nadal boli oprócz tego zauważyłem że mam niskie ciśnienie 113 / 67 tętno 70 co mam zrobić, czasem mam takie bóle tej ręki że nie mogę wytrzymać.

i mam jeszcze jedno pytanie czy w razie nasilenia się bólu mogę udać się na pogotowie ? chodzi o to czy nie odeślą mnie z "kwitkiem"

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 lipca 2013

Jeśli pójdziesz na izbę to będą musieli Cię serio zbadać. Tylko nie pisz się na rehabilitację, bo mojemu tacie na drętwienie to nic nie pomogło, smaruje różnymi maściami ale ból ciągle wraca, przeważnie w okresie letnim jak ma więcej pracy.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
GRADEK83
GRADEK83
  19 lipca 2013

Jeśli to ból mięśni spowodowany jakąś kontuzja to tak szybko tego nie wyleczysz z parę miesięcy potrzeba. Ale jeśli samo z siebie zaczęło boleć to może być coś z kręgosłupem i nerwami.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  20 lipca 2013
Dolny
Dolny: Od jakich dwóch tygodni boli mnie ręka od ramienia do palcy , oprócz bólu ręka mnie drętwieje. Byłem u lekarza zapisał mi maść Ketonal lecz to nic nie pomaga, mija tydzień od smarowania maścią i nadal boli oprócz tego zauważyłem że mam niskie ciśnienie 113 / 67 tętno 70 co mam zrobić, czasem mam takie bóle tej ręki że nie mogę wytrzymać. i mam jeszcze jedno pytanie czy w razie nasilenia się bólu mogę udać się na pogotowie ? chodzi o to czy nie odeślą mnie z "kwitkiem"


Powinieneś udać się do lekarza i poinformować go o spadkach ciśnienia. I nie ma, że boli, lekarze teraz olewają, trzeba im czasem podpowiedzieć. -,-

Opisywany przez Ciebie problem sugeruje możliwość choroby wieńcowej lub zwyrodnieniem kręgosłupa.

TK kręgosłupa się kłania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.