styka51
styka51
  2 lipca 2013 (pierwszy post)

Witam ;)

Tym razem ofiarą hipokryzji projektantów padła młoda modelka, Jourdan Dunn, która miała wystąpić w poniedziałkowym pokazie domu mody Dior.



Dzień przed pokazem, 22 –letnia Brytyjka dowiedziała się, że nie wystąpi u Diora z powodu zbyt dużych piersi! Modelka często korzystająca z Tweetera, od razu podzieliła się tą informacją z użytkownikami socialmedia: „Ahahahaha! Właśnie zostałam wyrzucona z pokazu Diora, z powodu zbyt dużych piersi! Kocham modę!”





Co sądzicie o decyzji "Diora"?
Faktycznie zbyt duże piersi jak na modelkę?

Pozdro :ziober2:

pijana
pijana
  2 lipca 2013

Lol, śmiech. Zwłaszcza na dzień przed pokazem. Jej to raczej krzywdy nie narobi, wręcz przeciwnie, rozgłosu, a Diorowi żenady - tak to widzę.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  2 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jej to raczej krzywdy nie narobi, wręcz przeciwnie, rozgłosu, a Diorowi żenady - tak to widzę.


Podbijam w całej rozciągłości. :tak:

styka51
styka51: Co sądzicie o decyzji "Diora"?


Śmiech na sali. :D W d*pach im się poprzewracało całkowicie...

styka51
styka51: Faktycznie zbyt duże piersi jak na modelkę?


Jak na modelkę to ma w sam raz. Z kolei te panienki, które chodzą po wybiegach to same deski, więc tutaj się można zgodzić, że ma za duże. :D Ale tak czy siak powód śmieszny i tak absurdalny, aż szkoda.
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  3 lipca 2013
styka51
styka51: zbyt dużych piersi


tak i jeszcze pewnie jest za gruba pfffff ja mam większe jak mi napuchną w te dni ,śmiech :lol: hahaha
Yes,we can!
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jej to raczej krzywdy nie narobi, wręcz przeciwnie, rozgłosu, a Diorowi żenady - tak to widzę.

Dokładnie tak :) Dostanie więcej propozycji do bielizny xD
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  4 lipca 2013
styka51
styka51: Faktycznie zbyt duże piersi jak na modelkę?


nie, są normalne.
Paulinessa
Paulinessa
  5 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Lol, śmiech. Zwłaszcza na dzień przed pokazem. Jej to raczej krzywdy nie narobi, wręcz przeciwnie, rozgłosu, a Diorowi żenady - tak to widzę.


Podbijam.

styka51
styka51: Faktycznie zbyt duże piersi jak na modelkę?


Akcentując słowa "jak na modelkę" - tak.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.