Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 czerwca 2013 (pierwszy post)
Cześć.W pewien sposób zaintrygowała mnie dziś pewna dziewczyna, która do kwiecistej sukienki i balerinek założyła fullcapa.**
Co sądzicie o takim połączeniu?
Do czego, wg Was kobieta powinna zakładać fullcapa, pomijając dresy i luźne koszulki?


** dla nie wiedzących co to fullcap; jest to czapka:) mam gdzieś taką na zdjęciach na profilu.

Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
pijana
pijana
  24 czerwca 2013

Połączenia "sportowych" elementów stroju z eleganckimi, kobiecymi nie zawsze mi leżą. Widziałam kiedyś czarnoskórą blogerkę, która łączyła Air Maxy z sukienkami, płaszczykami, spódniczkami i wyglądała naprawdę ok. Sama nosiłam AM do czarnej marynarki i podobało mi się to. Ale fullcap+baleriny... Nie widzi mi się to.

razotka
razotka
  24 czerwca 2013

Sama nie założe nigdy tego typu stylizacji bo ogóle źle wyglądam w nakryciach głowy, no może pomijając jakieś opaski :-)
ale uwielbiam sposób w jaki łączy je Mirella Szymoniak

lub nawet Maff

ZlMNA
ZlMNA
  27 czerwca 2013

Nigdy nie założę fullcapa bo mam kanciasty łeb i wiem,że bym idiotycznie wyglądała:zabawa:

escapetoparadise
escapetoparadise
  1 lipca 2013

ogólnie ja się w żadnych sportowych ubraniach nie czuje a taka czapa to już wgl nie mój styl, ale na powyższych zdjęciach wygląda to fajnie. Chociaż ja uważam że elegancja to elegancja i że powinno się nie mieć do niej przesadnie lekkiego podejścia jak np. moja koleżanka która notorycznie ubiera trampki/adidasy do eleganckich satynowych spodni, eleganckich sukienek lub coś co mnie już rozbraja trampki materiałowe spodnie od dresu z krokiem do kolan i eleganckie białe koszule i marynarki. Ogólnie jeśli dobrze się czuje w tych ubraniach to spoko, ale moim zdaniem wygląda to po prostu śmiesznie i mnie aż bije po oczach.

pijana
pijana
  1 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie założę fullcapa bo mam kanciasty łeb i wiem,że bym idiotycznie wyglądała

Mi też nie pasuje, przymierzałam i nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać xD Chyba mam za szeroką twarz na dole do takich czapek.
mmaryja
mmaryja
  1 lipca 2013

zbijam pione z kanciastogłowymi, też w fullcapie wyglądam jak osioł.

w moim odczuciu wszystko zależy od czapki. laska na drugim zdjęciu wygląda fajnie, ale ja bym nie połączyła byczych rogów z panterą, więc pewnie inny wzór czapki bardziej by mi to pasował.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.