VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  26 maja 2013 (pierwszy post)

Witajcie :)
Szukam podkładu, który będzie bardzo podobny do Vichy Dermablend (który to podkład jest dla mnie kosmetycznym ideałem), a jednocześnie będzie odrobinę tańszy.Znacie jakieś o podobnej formule? Z góry dziękuję za wszystkie sensowne odpowiedzi.

K.

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  26 maja 2013

z tego co się orientuje to Dermablend jest bardzo kryjący, i jedyne co mi przychodzi do głowy czym można byłoby go zastąpić jest Dermacol
Jest tani ok. 20zł no i jest kryjący, ja go używam tylko w nagłych przypadkach jako korektor i sprawdza się świetnie.
z tym że jako podkład jest bardzo gęsty i może być trudny do nałożenia, ale słyszałam że niektóre dziewczyny mieszają go z kremem i wtedy też się sprawdza

ZlMNA
ZlMNA
  26 maja 2013

dermacol jest raczej punktowy bo jako podkład robi straszną maskę i ciężko go zmyć ;( ale kurde jak wroce z wakacji i bede miala zastrzyg gotowki to na pewno go kupie bo kurcze sama ie znalazlam dobrze kryjacego podkladu za rozsadna cene :(

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  26 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dermacol jest raczej punktowy bo jako podkład robi straszną maskę i ciężko go zmyć

ogólnie uchodzi się za podkład, ale w ulotce producent zaleca stosowanie go z bazą pod podkład, bo bez bazy rzeczywiście twarz wygląda jak gładź szpachlowa :lol2:
ZlMNA
ZlMNA
  26 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bo bez bazy rzeczywiście twarz wygląda jak gładź szpachlowa

kolezanka mowila ze nie mogla go zmyc z twarzy :rotfl:
chusteczkami mlezczkiem micelarnym...
UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  27 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dermacol jest raczej punktowy bo jako podkład robi straszną maskę i ciężko go zmyć


Przy umiejętnym stosowaniu można uniknąć w.w. efektu. Najlepiej nakładać cienką warstwę Dermacolu rozrobionego z kremem lub innym podkładem o płynnej konsystencji.
TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  28 maja 2013

Revlon colorstay? Ja uzywam byle jakiego lorala, nakładam go gąbeczką beauty blender, korektor w czerwone miejsca i mam super krycie! A dermacol ładnie kryje ale do cery mieszanej i tlustej sie nie nadaje. Nawet z bazą i sprayem utrwalajacym spływa po 2-4 h.

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

escapetoparadise
escapetoparadise
  1 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Był taki fajny podkład z eveline 3 w jednym mace up sceniczny czy coś takiego ale nie ten w brązowym opakowaniu tylko ten w czarnym
Jest naprawdę bardzo dobrze kryjący i nie robi maski co jest dla mnie bardzo ważne bo mam tłustą cerę. Kosztuje około 15 zł;
Niestety ostatnio w moim mieście nigdzie nie mogę go dostać a nie opłaca się go zamawiać z allegro.

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  4 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mace up sceniczny

a nie chodzi ci o podkład soraya? Podkład sceniczny jest z Soraya a nie Eveline.
Kupiłam, nie pasował mi, oddałam siostrze.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
escapetoparadise
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  7 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyliłam nazwę miało być art scenik :) tak wygląda opakowanie:

ahh ok.
Nie znam tego podkładu :)
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
RexMundl
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.