Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  18 maja 2013 (pierwszy post)

Witam:)
Zatem do sedna, zakupiłam za baaardzo okazjonalną cenę depilacje laserową na grouponie http://www.groupon.pl/oferty/torun/Centrum-Szkoleniowe-Slonecznik/20880384

Powiem tzn napiszę tak.... 150 zł za ok 6-7 zabiegów? Ktoś mi to wytłumaczy?
Nigdy nie miałam depilacji laserowej trochę sie rozczarowałam idąc na pierwszy zabieg kóry trwał ok 10 minut (łydki) ?

Do tego zero jakiegokolwiek odczucia (bólu, igiełek, ciepła)

Czy to akcje typu : chwyt marketingowy aby naciągnąć na kolejne zabiegi po normalniej cenie???

Jestem lekko rozczarowana ale co mogłam chcieć za takie pieniądze może chociaż jakoś osłabi te włoski....

Pozdrawiam.

Artificially sweet!

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  18 maja 2013
Stine91
Stine91: 50 zł za ok 6-7 zabiegów? Ktoś mi to wytłumaczy?

nie wiem jak to możliwe, moja mama kiedyś robiła i płaciła za jedną sesje 700 zł, więc wydaję mi się że to jakiś pic na wodę..

Stine91
Stine91: http://www.groupon.pl/oferty/torun/Centrum-Szkoleniowe-Slonecznik/20880384

w nazwie jest 'centrum szkoleniowe' więc może to jest rozwiązanie tego, czemu jest to tak tania cena..
mimo wszystko nie dałabym się komuś nie doświadczonemu 'bawienia się' laserem na moim ciele..

Stine91
Stine91: Do tego zero jakiegokolwiek odczucia

to też jest dziwne, bo z tego co mama mi opowiadała to zabieg jest dość nieprzyjemny..
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  18 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 50 zł za ok 6-7 zabiegów? Ktoś mi to wytłumaczy?

sorry ucieło gdzieś 1 - żeby nie było że źle czytam ;)
Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  18 maja 2013

Dokładnie też tak myślę jednak w ofercie mają takie zabiegi więc sama nie wiem co myśleć..... zobaczymy czy będzie jakiś efekt .... wątpię

Artificially sweet!

Bayje
Bayje
  19 maja 2013

ale na IPL to nawet za 50 zł nie opłaca się chodzić.

Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  20 maja 2013

ale dlaczego ?

Artificially sweet!

mmaryja
mmaryja
  20 maja 2013
Stine91
Stine91: 150 zł za ok 6-7 zabiegów? Ktoś mi to wytłumaczy?

te 150zł to jest za 4 sesje. bo odstęp między jedną sesją a następną musi wynieść nie mniej niż 6 tygodni.
zaoszczędziłaś zatem 250zł, bo standardowa cena 1 partii ciała to 100zł.
Stine91
Stine91: Nigdy nie miałam depilacji laserowej trochę sie rozczarowałam idąc na pierwszy zabieg kóry trwał ok 10 minut (łydki) ?

to krótko, nawet bardzo.
Stine91
Stine91: chwyt marketingowy aby naciągnąć na kolejne zabiegi po normalniej cenie???

z IPL jest ciężko, bo na jednych działa, a na innych wcale.
ja się zdecydowałam na depilację innym laserem i od paru lat jestem bardzo zadowolona, bo efekt jest trwały. po ciąży pójdę właśnie na łydki i wosk już w ogóle pójdzie w odstawkę.
Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  20 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: te 150zł to jest za 4 sesje. bo odstęp między jedną sesją a następną musi wynieść nie mniej niż 6 tygodni.


Wiesz mi właśnie mówiła że to wystarczy 4 tyg a mi nawet co trzy bo szybko rosną mi włoski....
Konto usunięte
Konto usunięte: to krótko, nawet bardzo.


Było tylko pik pik miejsce przy miejscu dziękuje....
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się zdecydowałam na depilację innym laserem i od paru lat jestem bardzo zadowolona


A jakim laserem i jaki był koszt? Nie ukrywam że właśnie ze względów finansowych się tym zainteresowałam :)

Artificially sweet!

Bayje
Bayje
  20 maja 2013
Stine91
Stine91: A jakim laserem i jaki był koszt?


zapewne był to diodowy albo aleksandrytowy.
mmaryja
mmaryja
  20 maja 2013
Stine91
Stine91: Wiesz mi właśnie mówiła że to wystarczy 4 tyg a mi nawet co trzy bo szybko rosną mi włoski

nie znam się wybitnie, ale to raczej nie zależy od tego jak szybko włos odrasta.
mi zawsze mówiono, że 6 tygodni, nie krócej, ale też nie dłużej niż 8 tygodni. ja robiłam właśnie co 6 tygodni i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Stine91
Stine91: Było tylko pik pik miejsce przy miejscu dziękuje

nie wiem jak jest z IPL bo nigdy nie miałam, ale możliwe, że działa to trochę inaczej ze względu na jego stosunkową nowoczesność. ja z samymi pachami siedziałam więcej niż 30 minut, ale to było parę lat temu.
Stine91
Stine91: A jakim laserem i jaki był koszt?

to był laser light sheer i ostatnią depilację(bikini) light sheer duet. wtedy to był koszt około 300zł za pachy i ok 450zł za bikini, za jedną sesję
Bayje
Bayje
  20 maja 2013
Stine91
Stine91: ale dlaczego ?

przede wszystkim IPL to nie jest 'laser' on nie usuwa owłosienia tylko usypia cebulki na pewien okres... więc kłak wróci za miesiąc, może dwa ...

no powiem dodatkowo tak, że większość tych grupowych zabiegów jest tylko dlatego bo nie ma 'klientów' w danym salonie a nie, że wynika to z 'dobroczynności' tego salonu, że ktoś coś daje wykupić za niższą cene.

Po opisie, że wlazłaś na 10 minut i po tym czasie było już po wszystkim wychodzi, że byłaś jedną ze XXXX klientek zapisanych na ten IPL i babeczka znudzona już tymi klientkami z gruponu robiła wszystkich na odpier.....
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  21 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Po opisie, że wlazłaś na 10 minut i po tym czasie było już po wszystkim wychodzi, że byłaś jedną ze XXXX klientek zapisanych na ten IPL i babeczka znudzona już tymi klientkami z gruponu robiła wszystkich na odpier.....

albo mieli jeden z najtańszych sprzętów :>
Warto by było dowiedzieć się na czym pracuje osoba, która wykonuje "drogie" zabiegi.
W internecie można poszukać informacji jak prawidłowo powinien wyglądać zabieg, ile czasu i jaka jest skuteczność owego urządzenia :)
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
zzz5
Posty: 89 (po ~119 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 143
zzz5
  29 maja 2013

Ten cały grupon to jedna wielka sciema i robienie ludzi w balona . poczytajcie sobie o tym opinie.To jest dla naiwnych ludzi ;) Nikt wam nie da nic za darmo, po prostu manipulacja.Dziękuej dobranoc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.