TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  15 maja 2013 (pierwszy post)

Witam!
Przez ostatnie pare miesięcy stan mojej skory sie pogorszył, jest ona tłusta i mam pełno zaskornikow i pryszczy.
Poszukuje produktów które pomogą mi ja oczyścić i utrzymać w dobrym stanie: maseczki, kremy, peeelingi itd.

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  15 maja 2013

ja ostatnio zakupiłam sobie szczoteczkę do czyszczenia twarzy, kiedyś używałam jak byłam młodsza i się nie malowałam.. normalnie jestem w szoku ile brudu zostaje jeszcze na twarzy po oczyszczeniu jej mleczkiem do demakijażu i płynem micelarnym.. ;o
mimo, że po oczyszczeniu waciki są już czyste, to jak nałożę peeling (Clean & Clear - Morning Energy) i 'wyszoruje' tą szczoteczką to ta szczoteczka jeszcze nabiera koloru z niedoczyszczonych miejsc ;o szok.

ogólnie mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się na czole i nosie i od jakiegoś czasu zdecydowałam się na kremy AA do cery mieszanej (Krem matująco-seboregulujący, którego używam na dzień, i Krem matująco-nawilżający na noc) i jestem bardzo zadowolona. Cena jest świetna, bo nie jest jakaś wygórowana a efekty widzę, bo cera mi się przestała świecić, a w podczas snu jest ona dodatkowo nawilżona ;)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 maja 2013

Może herbata z bratka zamiast kosmetyków? Osobiście polecam.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.