Maggduniaa
Maggduniaa
  30 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Piszcie dziewczyny co macie w szafkach , jaka bieliznę i jakie kostiumy.

DarkowyRyjek
DarkowyRyjek
  30 kwietnia 2013

Szorty, stringów nie noszę bo nie lubię jak mi coś w dupę włazi.Jeśli chodzi o staniki, to jednolite zazwyczaj czarne lub czerwone. Na specjalne okazje zakładam gorsety, pończochy i inne duperele. Co do kostiumów (zakładam że chodzi o te kąpielowe), to również wybieram szorty i staniki z usztywnianymi miseczkami(ze względu na rozmiar miseczki który noszę).

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  30 kwietnia 2013

postujcie swoje rzeczy

kasey00
kasey00
  30 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: postujcie swoje rzeczy

takie skąpe na lato
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszcie dziewczyny co macie w szafkach


latwiej byloby napisac, czego nie mam. Wszystko zalezy od okazji i mojego widzimisie, a ze bywam tu i tam, to musze miec bielizne na kazda okazje. Biustonosze z fiszbinami, bez fiszbinow (dobrze odmieniam?), staniki sportowe, ostatnio kupilam minimiser, staniki tube (bez ramiaczek), bardotki i balkonetki (nie wiem czy to odpowiednia nazwa). Mam tez kilka Wonder Bra.
Co do majtek, mam stringi, bokserki, figi - koronkowe, bawelniane.

Mam tez dwa gorsety, ktorych nie mialam na sobie wieki i kilka pasow do ponczoch.
Konto usunięte
Konto usunięte: takie skąpe na lato

hyhyhyhy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  1 maja 2013

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Maggduniaa
Maggduniaa
  1 maja 2013

Jeśli oczywko możecie to ze zdj fotki bielizny samej bez was :)

styka51
styka51
  1 maja 2013
massacre
massacre: (dobrze odmieniam?),


bez fiszbin :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Piszcie dziewczyny co macie w szafkach , jaka bieliznę i jakie kostiumy.

Staniki usztywniane, balkonetki,.. Z majtek to figi, bokserki, stringi, gładkie jak i we wzorki, koronkowe i bawełniane z jedwabiu też. Róóóóżne. Pończochy, pas do pończch.
Chciałabym jeszcze więcej staników mieć i gorset jakiś fajny :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 maja 2013
styka51
styka51: bez fiszbin


Dziekuje :D :*

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MIKROKONTROLER
MIKROKONTROLER
  2 maja 2013
massacre
massacre: Mam tez kilka Wonder Bra.

Pusz Upy :D Chyba wasze ulubione :D
massacre
massacre: Mam tez dwa gorsety

O! Nasze ulubione :D :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.