NiegrzecznyOn87
NiegrzecznyOn87
  27 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Hej! :) Ostatnio strasznie mi się podobają jeansowe koszule. Chciałbym sobie taką kupić (dopasowaną do mojej sylwetki - jestem szczupły). Przymierzałem kilka i wydaje mi się, że fajnie w nich wyglądam (najchętniej kupiłbym dwie - jasną i ciemną). Ale mam wątpliwości i dlatego chciałbym zapytać się kobiet: co sądzicie o facetach w jeansowych koszulach?

Paulinessa
Paulinessa
  27 kwietnia 2013

Skoro Ci się podobają, chcesz takie kupić, dobrze w nich wyglądasz i tak samo dobrze się w nich czujesz - kupuj! :)

Osobiście nie mam nic przeciwko takim koszulom.

gruppenpepper
gruppenpepper
  27 kwietnia 2013

jeansowa koszula tylko do chino, np. brązowych lub beżowych
broń boże nie noś jej do jeansów, bo będziesz wyglądał jak janusz z lat 90 (śmiech)

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  27 kwietnia 2013

polecam januszów z wąsem i he he koszula jeansowa a pod spotem flanela
do tego oczywiscie pantofelki musza być

NiegrzecznyOn87
NiegrzecznyOn87
  3 maja 2013
Pytałem kobiet, a widzę, że i faceci się znaleźli... Może doprecyzuję pytanie odnośnie moich wątpliwości - takie koszule kojarzą się ostatnio z kobietami, bo od kilku sezonów takie koszule są modne, a co za tym idzie coraz więcej kobiet ma je w swoich szafach. A mężczyźni w takich koszulach zaczynają się kojarzyć z homoseksualistami albo lalusiami. Druga sprawa to właśnie wygląd starszego człowieka noszącego dzień w dzień denimową koszulę, a trzecia to kowboja łączącego jeans z jeansem.- Wszystko się źle kojarzy. A mi zależy na typowo męskim wyglądzie, choć oryginalnym. Paulinessa - napisałaś, że nie masz nic przeciwko takim koszulom. Ciekawi mnie, czy jest różnica np. między koszulą w kratę a jeansową - czy dla Was koszula to koszula, czy jednak materiał ma znaczenie? Nie wiem czemu ale mi się wydaje, że założenie denimowej koszuli wymaga więcej odwagi. Myślę mniej - więcej o takim stylu noszenia tej koszuli:
http://lookbook.nu/look/2001056-April-77-Flash-Filth-Jack&Jones-Vintage-Denim
http://kwejk.pl/obrazek/1228845/jak-facet-moze-nie-posiadac-jeansowej-koszuli.html
Proszę o pomoc. :)
kruszynka915
kruszynka915
  3 maja 2013

Haha, rozbawiło mnie pytanie odnośnie koszul w kratę :P dużo zależy od tego jak ta koszula wygląda i jasne, materiał ma znaczenie :) linki które podrzuciłeś, na tych facetach wygląda to fajnie, ale nie wiemy jak Ty wyglądasz, więc chyba trudno powiedzieć czy wyglądasz w tym dobrze czy źle :) zabierz do sklepu siostrę, koleżankę, dziewczynę, przymierz i poproś o ich zdanie :) same w sobie jeansowe koszule u faceta są ok

kornelcia97
kornelcia97
  4 maja 2013

no to kup sobie jak ładnie wyglądasz ,, spróbuj też koszule w krate :P

mmadziula69
mmadziula69
  4 maja 2013

nie lubie facetów w jeansowych koszulach .

NiegrzecznyOn87
NiegrzecznyOn87
  18 maja 2013

Wszystkie dziewczyny, które chcą mi pomóc zapraszam do mnie - dodałem swoje zdjęcia w jeansowych koszulach do galerii prywatnej. Jeśli chcesz pomóc - wyślij zaproszenie do znajomych. Kiedy je potwierdzę napisz w komentarzu czy dobrze wyglądam w takich koszulach i w której wyglądam najlepiej. Z góry dziękuję :)

pijana
pijana
  18 maja 2013
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Owned
Earth
Earth
  18 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chcesz pomóc - wyślij zaproszenie do znajomych. Kiedy je potwierdzę napisz w komentarzu czy dobrze wyglądam w takich koszulach i w której wyglądam najlepiej. Z góry dziękuję :)

:wtf:!

Also, jak uwielbiam koszule wszelakie, tak jeansowe mi się nie widzą. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.