Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  23 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Gwiazdy nam się wykończyły, wszystkie już widzieliśmy. Dzisiaj pomyślałam o temacie, w którym przedstawię zarówno mężczyzn jak i kobietki ze znanego serialu.. no właśnie. Znany serial wszystkim kobietom z M&U.. Polski? Nie, bo Asia i Agosia nie oglądają takiego marnego kina, za to 90210 jest jednym z moich ulubionych seriali i każda z Was na pewno widziała chociażby jeden odcinek.

Annie Wilson
Shenae Grimes kanadyjska aktorka urodzona 24 października 1989 roku.




Erin Silver
Jessica Stroup urodziła się 23 października 1986r. w Anderson, w Południowej Karolinie.




Naomi Clark
AnnaLynne McCord urodziła się 21 lipca 1987 w Atlancie w Georgi. Uczyła się w domu i w wieku 15 lat ukończyła studia.




Adrianna Tate-DuncanJessica Lowndes urodziła się w Vancouver, Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie w 1988 roku. Studiowała na Pacific Academy w Surrey. Jest aktorką i początkującą piosenkarką.




Dixon Wilson
Tristan Widls




Navid Shirazi Michael Steger




Liam Court
Matt Lanter urodził się w Ohio w 1983 roku. W wieku 8 lat przeprowadził się do Atlanty.




Teddy Montgomery
Trevor Donovan




Ethan Ward
Dustin Milligan




Ryan Matthews
Ryan Eggold




Q Kto podoba Wam się tutaj i na innych zdjęciach najbardziej?
Q Kto przykuwa według Was większą uwagę w serialu?
Q Najlepszy facet?
Q Najlepsza kobieta?
Q A może lubicie z serialu jeszcze kogoś, o kim nie wspomniałam?


Pozdrawiam :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  24 kwietnia 2013

z tymi aktorzynami nie obejrzałam ani jednego odcinka, kobiety są ok...chyba najbardziej podoba mi się Jessica Lowndes, ale to patrzę jedynie po tych zdjeciach .A Tych facetów pizdusiów to wstyd tu wstawiać ! Żadnego bym nie tknęła palcem d83dde02

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 kwietnia 2013

Oglądałam stare Bewery Hils, a i tak nie wszystkie odcinki ;D.

Erin Silver ta jest jakaś dziwna, reszta kobiet ładna :). Chociaż Adrianna ma dziwne cycki, i nie wiem czy to efekt tej dziwnej sukienki, czy może powiększała i coś nie wyszło za naturalnie :ninja:.
A z mężczyzn, yyyy podobne zdanie mam do Anny ;D. Chociaż ten Liam ma ładne oczy, jakby go wymazać trochę smarem silnikowym i skrócić włosy to by nabrał więcej męskości :mrgreen:.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.