hermenegilda69
hermenegilda69
  13 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witam

W związku ze zbliżającą się wiosna/latem poszukuje kremu bb dostępnego w drogerii. Tak wiem że niewiele mają one wspólnego z prawdziwymi japońskimi kremami ale ze względu iż moja cera jest w miare bezproblemowa poszukuje czegos tańszego. Przetestowałam juz krem z garniera oraz maybeline. Myślałam również o podkładzie astor hd. Co możecie polecić? Jakiś inny podkład niezapychający do cery normalnej który nadaje się na lato?

Tusz wydłużający intensywnie czarny do 30 zl. Co polecacie?

Paulinessa
Paulinessa
  13 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś inny podkład niezapychający do cery normalnej który nadaje się na lato?



Konto usunięte
Konto usunięte: Tusz wydłużający intensywnie czarny do 30 zl. Co polecacie?


W takiej cenie to Maybelline illegal length albo lash stiletto są całkiem nezłe.

Ale dla mnie najlepszy tusz wydłużający (i ogólnie chyba mój faworyt) to L'oreal Telescopic carbon Black


Droższych nie miałam.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś inny podkład niezapychający do cery normalnej który nadaje się na lato?

affinitone :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
marta0859
marta0859
  15 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: W związku ze zbliżającą się wiosna/latem poszukuje kremu bb dostępnego w drogerii. Tak wiem że niewiele mają one wspólnego z prawdziwymi japońskimi kremami ale ze względu iż moja cera jest w miare bezproblemowa poszukuje czegos tańszego.



polecam, używam teraz zamiast garniera żeby moja skóra się nie przyzwyczaiła
Andzia2711
Andzia2711
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuje czegos tańszego

Hmm najtaniej wyjdzie zakupić oryginalny krem BB, używam już kilka lat, Jestem uzależniona. Ostatnio kupiłam w czerwcu 2012 i zużyłam dopiero pół opakowania, a zapłaciłam 100 zł. Kremy, o które Ty pytasz, to zwykły krem i odrobina podkładu, co nie jest warte żadnych pieniędzy. Sama możesz zrobić taki w domu. Ulubiony i sprawdzony krem i odrobinka sprawdzonego podkładu. Wyjdzie najtaniej, a efekt taki sam, a może nawet lepszy.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dla mnie najlepszy tusz wydłużający (i ogólnie chyba mój faworyt) to L'oreal Telescopic carbon Black


ile kosztuje?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.