bomsight22
bomsight22
  11 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Tak jak w temacie... czy pasuje sportowa, granatowa marynarka do czarnych spodni. Oczywiscie chodzi o ubiór męski ;D

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  11 kwietnia 2013

czarny to kolor uniwersalny, wszystko do niego pasuje ;p

Paulinessa
Paulinessa
  12 kwietnia 2013

tak, pasuje

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 kwietnia 2013

a ja bym chciala wiedziec jak wyglada sportowa marynarka?
Kolorystycznie pasuje, kwestia tego jakie to spodnie i jaka to sportowa marynarka ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

bomsight22
bomsight22
  12 kwietnia 2013

Spodnie- czarne rurki
marynarka z h&m na 2 guziki (taka bardziej wersja slim ; fit) z niebieskimi łatami na łokciach ;d

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: marynarka z h&m na 2 guziki (taka bardziej wersja slim ; fit) z niebieskimi łatami na łokciach

cos takiego:


?
czern z granatem beda pasowaly o ile rozjasnisz to jakimis dodatkami (t-shirt, koszula, szalik, buty etc.) Nie chcesz wygladac ponuro i pogrzebowo?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  12 kwietnia 2013
massacre
massacre: czern z granatem beda pasowaly o ile rozjasnisz to jakimis dodatkami (t-shirt, koszula, szalik, buty etc.) Nie chcesz wygladac ponuro i pogrzebowo?


Z jednej strony podbijam, z drugiej jednak: zupełnie ciemny outfit nie musi prezentować się ponuro i pogrzebowo, niektórym naprawdę to pasuje :) No ale - zalezy od upodobań :)

Konto usunięte
Konto usunięte: z niebieskimi łatami na łokciach ;d


Czy tylko ja tak bardzo nienawidzę tych łat na łokciach w czymkolwiek? :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zupełnie ciemny outfit nie musi prezentować się ponuro i pogrzebowo


Nie, ale latwo przesadzic :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tylko ja tak bardzo nienawidzę tych łat na łokciach w czymkolwiek


mam marynarke z jerseyu z tymi latami, brazowymi, hit sprzed 3 lat :D
choc mnie ani ziebia, ani parza.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AngelicFlower
AngelicFlower
  14 kwietnia 2013

Pasuje :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.