DarkowyRyjek
DarkowyRyjek
  10 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Jako że lato się zbliża, postanowiłam zrzucić kilka kilo. Jednak się martwię o skórę piersi. Nie chcę by by ona jak i piersi straciły na jędrności. Polecacie jakieś kremy czy balsamy, by zapobiec wiotczeniu skóry?

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  10 kwietnia 2013

jak zamierzasz biegać to pierwszą rzeczą jaką powinnaś zrobić to kupić sportowy biustonosz, żeby piersi nie latały w góre i w dół ;p
a jeżeli chodzi o kremy czy balsamy to nie wiem nie znam się ale widziałam kiedyś że produkty z AA maja coś takiego w swojej ofercie, Eveline ma te swoje zamrażacze i rozgrzewacze na cellulit więc pewnie na piersi też coś mają ;)

marta0859
marta0859
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako że lato się zbliża, postanowiłam zrzucić kilka kilo. Jednak się martwię o skórę piersi. Nie chcę by by ona jak i piersi straciły na jędrności. Polecacie jakieś kremy czy balsamy, by zapobiec wiotczeniu skóry?


wątpię że balsamy coś dadzą :D
ja używam takiego różowego balsamu z eveline


ale to raczej dla zasady bo lubię się pobawić cyckami przy smarowaniu, acz te wszystkie kremy to raczej pic na wodę, nie mogą diametralnie zmienić kształtu, nie ujędrnią ani znacząco nie zapobiegną utracie jędrności przy dietach. szczerze mówiąc myślę że więcej może dać ten masaż przy wcieraniu tego niż sam krem. ja przynajmniej żadnej różnicy nie zauważyłam :p niestety cycki to taka część ciała, której nie da się zmienić ot tak bez ingerencji chirurga i raczej nic z tym sama nie zrobisz jak się zniszczy ich kształt
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  10 kwietnia 2013

bawisz się Marto tymi zwisami?xD

marta0859
marta0859
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bawisz się Marto tymi zwisami?xD


tak, im jestem starsza tym bliżej kolan, a im bliżej kolan tym lepsza zabawa xD

kiedyś w gimbazie miałam jędrne i takie w sam raz do rączki, ale wtedy nie czerpałam tak wielkiej satysfakcji z wcierania kremów i zabawy nimi :/
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako że lato się zbliża, postanowiłam zrzucić kilka kilo. Jednak się martwię o skórę piersi. Nie chcę by by ona jak i piersi straciły na jędrności. Polecacie jakieś kremy czy balsamy, by zapobiec wiotczeniu skóry?

po pierwsze to musisz pamiętać, że należy skupić się na ćwiczeniach fizycznych, które pomagają w utrzymaniu piersi na ich miejscu i wzmacniają tą okolice ciała :) żadne kremy itp nie dadzą rady ujędrnić wystarczająco skóry, ale w połączeniu z codziennym masażem mogą zdziałać czasem cuda

Konto usunięte
Konto usunięte: ja używam takiego różowego balsamu z eveline ale to raczej dla zasady bo lubię się pobawić cyckami przy smarowaniu, acz te wszystkie kremy to raczej pic na wodę, nie mogą diametralnie zmienić kształtu, nie ujędrnią ani znacząco nie zapobiegną utracie jędrności przy dietach. szczerze mówiąc myślę że więcej może dać ten masaż przy wcieraniu tego niż sam krem. ja przynajmniej żadnej różnicy nie zauważyłam :p niestety cycki to taka część ciała, której nie da się zmienić ot tak bez ingerencji chirurga i raczej nic z tym sama nie zrobisz jak się zniszczy ich kształt

j.w. :)

ooo jeszcze to znalazłam :)
http://www.mamazone.pl/tv/film,15506,jak-zrobic-masaz-piersi.aspx
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  10 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dużo super opinii czytałam o tej piance uderzeniowej do cycków


http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23474

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  11 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Dużo super opinii czytałam o tej piance uderzeniowej do cycków

Sporo dobrych opinii, ciekawe jaki ma skład.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Michell94
Michell94
  13 kwietnia 2013

MOJE DŁONIE SĄ NICZYM KREM > ZAPRASZAM

madzia2143
madzia2143
  19 kwietnia 2013

też lubię ten z eveline ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.