vJustysv
vJustysv
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Mam takie pytanie, czy któraś z pań brała lub bierze tabletki Linea 20+?
Czy zauważyłyście jakieś efekty podczas ich brania? Jakie jest wasze zdanie na ich temat?

mmaryja
mmaryja
  9 kwietnia 2013

a ile to kosztuje?
http://mojalinea.pl/linea20plus
z opisu nie wzięłabym nawet za darmo, szczególnie patrząc na skład. trochę tracę wiarę w ludzi, że ktoś to kupuje

vJustysv
vJustysv
  9 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile to kosztuje?

Z tego co widziałam to różne są ceny, ja kupiłam to za 39 zł z groszami za 60 tabl.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile to kosztuje? http://mojalinea.pl/linea20plus z opisu nie wzięłabym nawet za darmo, szczególnie patrząc na skład. trochę tracę wiarę w ludzi, że ktoś to kupuje

ja tez mam beke, lepiej sie dobrej zielonej herbaty napic :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  10 kwietnia 2013

W głowie mi się nie nie mieści, że ktoś wierzy w działanie takich gówien.

Nie jestem tu nowa :nie:

Zadziora
Zadziora
  10 kwietnia 2013

Nic nie bierze się z powietrza i samo łykanie proszków nie da nam rozmiaru S itp. Na pewno inny sposób odżywania, ruch plus te tabletki dadzą nam to czego oczekujemy. Nie ma nic za darmo.

kulturkaa
kulturkaa
  10 kwietnia 2013

Biorę je od około tygodnia, ale oczywiście nie leżę na tyłku i nie czekam na cud. Ćwiczę od ponad miesiąca codziennie i stosuję racjonalną dietę i przez ten cały czas nawet pół kilo nie zrzuciłam, odkąd biorę tabletki spadło 2 kilo.

pijana
pijana
  10 kwietnia 2013

To nie żryj czekolady, he he.
vJustysv
vJustysv
  10 kwietnia 2013

Ja je biorę już 2 tyg. Moja mama bierze już dosyć długo ale do tego też wciera różne kremy i niby efekty jakieś zauważyła.

ZlotySstrzal
ZlotySstrzal
  12 kwietnia 2013

Kremy tłuszczu nie usuną, cudowne tabletki, i "abgymnic" też nie działają, uwierz szczeremu człowiekowi.
Pytanie było jednak inne, jest i odpowiedź. :

Tak te tabletki działają, ale nie w takim stopniu, jak sobie to wyobrażają ich konsumenci. Tabletki tego typu mogą przyspieszyć metabolizm, jednak to i tak nie zadziała na każdy organizm, każdy ma inny genotyp.

Nie zwalajmy jednak wszystkiego na geny :
1. Dieta ( Dieta to NIE GŁODZENIE SIĘ !)
2. Ruch !

Bez tego tymi tabletkami co najwyżej odchudzisz sobie, ale portfel i zniszczysz wątrobę.

Pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.