naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  7 kwietnia 2013 (pierwszy post)
Możecie polecić mi jaką dobrą pastę wybielającą? Teraz używam tej ze zdjęcia niżej, zła nie jest, może być, chciałam wypróbować coś innego.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

kasey00
kasey00
  8 kwietnia 2013

Ponoć Blanx jest dobra ale ogólnie polecam paski wybielające :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  8 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Blanx

Napiszesz o nich coś więcej? W sumie przymierzałam się dawno temu, żeby zakupić jakiś żel typu Biała Perła, ale w rezultacie nie kupiłam. Jakich używałaś, jakie efekty i za jaką cenę? :)

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

kasey00
kasey00
  8 kwietnia 2013
naaats
naaats: Napiszesz o nich coś więcej?

może któraś z dziewczyn coś dorzuci bo ja używałam tylko Blanx delikatne dziąsła i efektów nie było...ale tutaj go chwalą.
naaats
naaats: Jakich używałaś, jakie efekty i za jaką cenę? :)

Używałam Białej Perły i pasków Blend-a-med Whitestrips. Po perle efekt był zauważalny ale dla mnie te nakładki z żelem były bardzo niewygodne. Paski dały mocniejszy efekt w krótszym czasie (7dni) i byłam zachwycona :) Tylko że teraz po wpisaniu nazwy w google można wyczytać, że ponoć je wycofali ;/// nie wiem czy to prawda
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: naaats: Napiszesz o nich coś więcej? może któraś z dziewczyn coś dorzuci bo ja używałam tylko Blanx delikatne dziąsła i efektów nie było...ale tutaj go chwalą. naaats: Jakich używałaś, jakie efekty i za jaką cenę? :) Używałam Białej Perły i pasków Blend-a-med Whitestrips. Po perle efekt był zauważalny ale dla mnie te nakładki z żelem były bardzo niewygodne. Paski dały mocniejszy efekt w krótszym czasie (7dni) i byłam zachwycona :) Tylko że teraz po wpisaniu nazwy w google można wyczytać, że ponoć je wycofali ;/// nie wiem czy to prawda

Kurcze :/ To jakie inne paski warto kupić skoro Whitestrips wycofali?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

kasey00
kasey00
  11 kwietnia 2013
naaats
naaats: Kurcze :/ To jakie inne paski warto kupić skoro Whitestrips wycofali?

nieesia25 i jeszcze jedna dziewczyna którą oglądam na youtube używały Crest Whitestrips (w sumie wizualnie przypominają the z blend-a-med), na te bym się zdecydowała gdybym miała okazję je kupić :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: naaats: Kurcze :/ To jakie inne paski warto kupić skoro Whitestrips wycofali? nieesia25 i jeszcze jedna dziewczyna którą oglądam na youtube używały Crest Whitestrips (w sumie wizualnie przypominają the z blend-a-med), na te bym się zdecydowała gdybym miała okazję je kupić :)

Dziękuję, zwrócę na nie uwagę :)

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.