Paulinessa
Paulinessa
  5 kwietnia 2013 (pierwszy post)
Inspirowana stylem modelek „New Icon Collection” od H&M



W przypadku H&M sporo się dzieje także w zakresie działań czysto wizerunkowych. Marka regularnie angażuje do swoich kampanii największe gwiazdy. Ostatnio głośno było o Beyonce, która dołączyła do ekipy i będzie promować letnią kolekcję H&M, a w mediach już huczy o nowej linii i towarzyszącej jej kampanii. Tym razem do współpracy zaproszono gwiazdy modelingu: Joan Smalls, Lindsey Wixson, Liu Wen i Daphne Groeneveld. Modelki nie tylko reklamują kolekcję, która w kwietniu trafi do sklepów, ale są jej główną inspiracją. Linia nosi nazwę „New Icon Collection”, a w jej skład wejdą między innymi skórzane kurtki, torebki z frędzlami, t-shirty, botki, czyli wszystko to, co noszą modelki poza wybiegiem.

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


Co sądzicie o kolekcji? Coś Wam wpadło w oko? :)

Mnie się podoba sukienka spod 5, którą prezentuje też na sobie Daphne Groeneveld (w ogóle udane połączenie z tym naszyjnikiem), spodenki spod 10 i spódniczka Liu Wen, czyli nr 6 też są fajne :) i nr 13 ma coś w sobie :)
mirra20
mirra20
  5 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o kolekcji? Coś Wam wpadło w oko? :)

Całkiem fajnie to wygląda chociaż nie wszystko w moim stylu.
Na pewno skusiłabym się na czarną ramoneskę i sukienkę spod 5, chociaż fajniej wygląda na modelce niż taka sama. Ciekawe kiedy to będzie w sklepach, bo bym kupiła tą kurtkę o ile nie jest super krótka.
Paulinessa
Paulinessa
  5 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe kiedy to będzie w sklepach, bo bym kupiła tą kurtkę o ile nie jest super krótka.


Konto usunięte
Konto usunięte: Modelki nie tylko reklamują kolekcję, która w kwietniu trafi do sklepów, ale są jej główną inspiracją.


vogue: The foursome also star in the campaign for the pre-summer collection, which is due to land in stores in April.

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: i sukienkę spod 5, chociaż fajniej wygląda na modelce niż taka sama.


No właśnie, chętnie bym ją przymierzyła :)
Myślę też, że daje lepszy efekt z tym naszyjnikiem, choć naszyjnik (nr 11) sam w sobie nie jest w moim stylu :)
mirra20
mirra20
  5 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: vogue: The foursome also star in the campaign for the pre-summer collection, which is due to land in stores in April. :)

tylko pytanie czy na początku kwietnia w środku czy na końcu:P
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, chętnie bym ją przymierzyła :) Myślę też, że daje lepszy efekt z tym naszyjnikiem, choć naszyjnik (nr 11) sam w sobie nie jest w moim stylu :)


ciekawa też jestem co to jest za materiał i jak się układa na normalnych osobach, a nie modelkach
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  5 kwietnia 2013

Torebka nr 2, buty nr 4 i kremowa ramoneska nr 9 podobają mi się najbardziej, reszta bez szału. ;d

styka51
styka51
  7 kwietnia 2013

Ramoneskę, torebki i tą kamizelkę bym przygarnęła ;)

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  7 kwietnia 2013

jest cos nowego modnego dla facetów w h&m?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o kolekcji? Coś Wam wpadło w oko? :)

całkiem udana :) najbardziej podobają mi się: torebka - 2, buty - 4, sukienka - 5, kurtka - 7, spodenki - 10,
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 kwietnia 2013

wiekszosc tych rzeczy ladnie wyglada glownie na obrazkach w rzeczywistosci nie powalaja na kolana... ;)

osobiscie raczej nic bym nie wybrala z tego, co zaprezentowalas na fotkach ;D ogolnie nie przepadam za tym sklepem :)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Zadziora
Zadziora
  10 kwietnia 2013

Nr 7 oczywiście. Podobała mi się ramoneska jaką miała serialowa Anka z Przepisu na Życie, wiecie skąd może ją ma?

RafalMK
RafalMK
  10 kwietnia 2013

7 i 12 ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.