agoosiaaa
agoosiaaa
  30 marca 2013 (pierwszy post)
Hej ho :)

Kolorowe włosy

Tak jak niektóre celebrytki (zobacz: kolorowe włosy celebrytek) lub modelki dostrzeżone na pokazach Oscara de la Renty i Petera Soma dajemy się ponieść magii kolorów.
Cukierkowe barwy śmiało wplatamy we włosy, najlepiej pasmami. Urozmaicamy swój wygląd – tego sezonu jesteśmy bardzo kreatywne.

Matowe usta

Odstawiamy błyszczyki - w tym sezonie prym wiodą matowe pomadki (zobacz: matowe pomadki ). Stawiamy na jasne, wyraziste odcienie typu fuksja, czerwień i róż.



Naturalne rzesy

Mocno wytuszowane nie są trendy. Makijażyści proponują nam zwrot ku naturalności.
Oczywiście nie musimy całkowicie rezygnować z mascary, pamiętamy jedynie, by używać jej ze zdecydowanym umiarem.



Grube brwi

Ten trend wciąż utrzymuje silną pozycję. Posiadaczki naturalnie grubych brwi możemy nazwać szczęściarami.
Osoby, których natura nie obdarzyła w takowe, będą musiały posiłkować się kredką lub mogą też zafundować sobie przeszczep

Niebieskie powieki

Kolor niebieski niesie nas tego sezonu jak morska fala (niebieski makijaż oka).
Makijaż tego typu koniecznie musi być wyrazisty, najlepiej w wydaniu kobaltowym.

Nieskrepowane fale

Wiosną fundujemy sobie trochę luzu. Fryzura odpowiednia na każdą okazję i - co więcej – można ją zrobić w przeciągu kilku minut. Jeśli mamy proste włosy, używamy lokówki, jeśli naturalnie pofalowane – wystarczy rozwichrzyć je palcami. I gotowe.



Proste wlosy

W opocycji do poprzedniego trendu, ale tak jak w przypadku pofalowanych, prostych włosów również niczym nie krępujemy.
Przedziałek robimy na środku głowy. Jeśli chcemy skusić się na koński ogon, nosimy go nisko.

Paznokcie nude

Manicure w wersji nude jest dwa razy ciemniejszy niż odcień skóry – nie pozostaje niewidoczny.
Wygląda świeżo i elegancko, a przede wszystkim do wszystkiego pasuje. To świetna alternatywa dla przeciwniczek ciemnych i neonowych barw (czytaj też: dodatki w kolorze nude)

Oczy w kolorze rozu

Na wiosennych wybiegach nie zabrakło makijażu w słodkim stylu.
Dziewczęco, świeżo i bardzo subtelnie (zobacz, jak wykonać różowy makijaż). Idealny jako makijaż dzienny.

Q1. Ktore z powyzszych trendow uwazacie z hit?
Q2. A ktore z kit?
Q3. Ktore bedziecie ''stosowac'' ?



Pozdor, Ag :)
pijana
pijana
  30 marca 2013

Kolorowe włosy - dla mnie na nie, i tak wyglądam młodo, a z takimi to już 100% gimba
Matowe usta - wolę w sumie błyszczące, są "łatwiejsze do noszenia'
Naturalne rzęsy - zawsze tuszuję DOŚĆ mocno (ale nieprzesadnie) i tak pozostanie - mam mocne szkła, pomniejszające oczy, muszę je podkreślać by były widoczne.
Grube brwi - jak najbardziej na tak, reguluję tylko odrobinę i podkreślam cieniem już od długiego czasu i nie wyobrażam sobie już inaczej :)
Niebieskie powieki - niebieski "gasi" zielony kolor oczu, stawiam na fiolet :)
Nieskrępowane fale - nie chce mi się kręcić włosów nigdy :D Ale może byłoby to fajne
Proste włosy - od kilku lat prostuję tylko grzywkę, szkoda mi już włosów. Ale wcześniej byłam uzależniona od prostowania.
Paznokcie nude - bardzo lubię :)
Oczy w kolorze różu - nie podobają mi się przy zielonych oczach, zresztą na róż trzeba uważać, bo może wywołać efekt "zmęczonych oczu".
Pozdrawiam, Dom :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niebieskie powieki - niebieski "gasi" zielony kolor oczu, stawiam na fiolet


No mi sie wlasnie wydaje, ze niebieski chyba tylko dla osob z ciemnymi oczami, mi tez chyba zaden odcien nie pasuje i zawsze tez wybieram fiolet w zamian xD
ale nie taki oczoyebny :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczy w kolorze różu - nie podobają mi się przy zielonych oczach, zresztą na róż trzeba uważać, bo może wywołać efekt "zmęczonych oczu".

Zgadzam sie z tym :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieskrępowane fale - nie chce mi się kręcić włosów nigdy Ale może byłoby to fajne


ja tez krece tylko jak mam wene, za duzo roboty xD
madzia2143
madzia2143
  30 marca 2013

nie kumam tych trendów, jak dla mnie to co roku to samo :woot:
bardziej bym stawiała na koszule z jeansu -,- laski u nas się o nie zabijają :ninja: też mi się podoba, ale z racji tego że nie lubię mieć na sobie tego samego co inni - poczekam i kupię aż ta fala minie ;)

a jeśli chodzi o makijaż - baaaaardzo dużo dziewczyn robią sobie teraz kreski eyelinerem (częściej nieudolnie niż udolnie). Wcześniej tego nie było. No i bob na głowie - chodzi mi o taki kucyk na samym czubku głowy z pozwijanych włosów.

Ja kreskę eyelinerem robią już lata - dla mnie to dzienny makijaż.

Paulinessa
Paulinessa
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolorowe włosy


Całkiem mi się to podoba, szczególnie jasny róż :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Matowe usta


Maluję się różnie - matowymi pomadkami także. Ale na mocne kolory się nie zdecyduje, jakoś nie lubię ich ostatnio. Powiem nawet, że przeważnie używam tylko czegoś ochronnego lub bezbarwnego błyszczyka, ewentualnie coś z nudziaków.

Konto usunięte
Konto usunięte: Naturalne rzesy


Też jestem w stanie zaakceptować, w dziennym makijażu często mam tylko lekko machnięte rzęsy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Grube brwi


Jak ktoś ma to ma, ale przemalowywać je kredką? PRZESZCZEP? No chore. Zresztą, nie podobają mi się grube brwi

Konto usunięte
Konto usunięte: Niebieskie powieki


Nie maluje się ostatnio cieniami, ale kolor niebieski na powiekach naprawdę lubię i mam kilka cieni w takiej kolorystyce :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Proste wlosy


Zawsze i wszędzie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Paznokcie nude


Uwielbiam!

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczy w kolorze rozu


Nie dla każdego, ale ogólnie to fajny delikatny makijaż :tak:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 marca 2013

na kolorowe pasemka jestem juz za stara,
matowe usta - jestem na tak :)
niebieski cień na powiekach kojarzy mi sie z leśnym ssakiem
grube brwi? wg mnie to nie jest modne ani atrakcyjne :and:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
w00tjump
w00tjump
  30 marca 2013

Kolorowe włosy - mieszane odczucia mam. moze to wygladac dobrze, ale w stonowanej wersji. i nie rozowej:D
Matowe usta - tylko takie nosze, chyba ze mi maselko nivei blyszczy:lol: nie toleruje blyszczykow, cieszy mnie wiecej matowych produktow na rynku.
Naturalne rzęsy - ogromne NIE. widoczne, wytuszowane rzesy uwazma za koniecznosc w makijazu.
Grube brwi - podoba mi sie ten trend, ale mimo kilku lat prob zapuszczania moje brwi zarastaja w zle strony. wiec zostaja ciensze, choc oczywiscie nie cienkie:)
Niebieskie powieki - czeste u starszych pan. solo nie jestem fanka z tego powodu, ale jako kreska lub w polaczeniu z innym kolorem lub w kierunku smoky jak najbardziej tak.
Nieskrępowane fale/Proste włosy - tu wszystko zalezy od typu wlosow. bardzo mi sie podobaja krecone wlosy, ale moje sie nie trzymaja w zadnej stylizacji -wiec jak zawsze dla mnie kucyk/wezel:nie:
Paznokcie nude - nie jestem fanka takich.
Oczy w kolorze różu - to bardzo ciezki kolor na powiekach. niewielu osobom pasuje. ja w takich wygladam nak opuchniety krolik:D

..tak, jestem leniem, szablon pijanej pozyczylam:crylol:

marta0859
marta0859
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1. Ktore z powyzszych trendow uwazacie z hit?


proste włosy :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Q2. A ktore z kit?


grube brwi i kolorowe włosy.
reszta tak gdzieś mniej więcej po środku, dużo zależy też od upodobań.
Konto usunięte
Konto usunięte: Q3. Ktore bedziecie ''stosowac'' ?


na pewno proste włosy, bo to "stosuję" od zawsze :rotfl:
co do reszty- raczej nic ;)
włosów kolorować nie zamierzam, zdecydowanie preferuję bezbarwne błyszczyki; pomadek nie lubię, więc stosować nie będę, naturalne rzęsy- zwykłam na co dzień lekko malować, dziwnie się czuję kiedy nie mam pomalowanych oczu mimo ciemnej oprawy, jeżeli chodzi o panią ze zdjęcia to za pomyłkę uważam takie połączenie, czyli koszmarne, przedziwaczne, grube brwi i rzęsy- nieważne jakiekolwiek by nie było, pomalowane czy nie, wygląda koszmarnie i równie dobrze mogłaby nie mieć rzęs wcale :rotfl:
grube brwi- średnio, zależy u kogo, ale ogólnie jestem na nie.
niebieskie/różowe powieki, to już zależy od preferencji, gdybym miała wybierać to zdecydowanie wolę niebieski na swoich.
jeżeli chodzi o fryzurę to od zawsze jestem zwolenniczką rozpuszczonych włosów i czasem "nieładu" na głowie :D a paznokcie nude- ja zwykle w ogóle nie maluję, więc ni mnie to parzy, ni ziębi
styka51
styka51
  1 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1. Ktore z powyzszych trendow uwazacie z hit? Q2. A ktore z kit? Q3. Ktore bedziecie ''stosowac'' ?


1. Proste włosy, falowane włosy, nudziakowe paznokcie.
2. Różowe i niebieskie cienie, już się w nich widzę :lol:
3. Proste i falowane włosy noszę non stop, paznokcie też często na nude maluję... przy tym zostanę ;d
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Całkiem mi się to podoba, szczególnie jasny róż :)


taki pudrowy roz wyglada bardzo fajnie :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli chodzi o makijaż - baaaaardzo dużo dziewczyn robią sobie teraz kreski eyelinerem (częściej nieudolnie niż udolnie). Wcześniej tego nie było.


ja eyelinera uzywam od jakos 15stego roku zycia, nie wiedzialam ze to kosmetyk na ktory jest ''faza'' :)
Konto usunięte
Konto usunięte: No i bob na głowie - chodzi mi o taki kucyk na samym czubku głowy z pozwijanych włosów.

to w uk jest na to moda chyba od 7 lat :rotfl: tzn. ludziom sie czesac nie chce :zabawA:
Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej bym stawiała na koszule z jeansu -,- laski u nas się o nie zabijają też mi się podoba, ale z racji tego że nie lubię mieć na sobie tego samego co inni - poczekam i kupię aż ta fala minie ;)


ja na Twoim miejscu kupilaby teraz, ale jak nie chcesz sie nosic jak inni to po prostu odlozylabym na miejsce i zaczela nosic, jak moda minie. Bo teraz bedziesz miec wiekszy wybor.
Paulinessa
Paulinessa
  1 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja eyelinera uzywam od jakos 15stego roku zycia, nie wiedzialam ze to kosmetyk na ktory jest ''faza'' :)


i masz racje.
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 kwietnia 2013

nie dokonczylam wczesniej :) :

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś ma to ma, ale przemalowywać je kredką? PRZESZCZEP? No chore. Zresztą, nie podobają mi się grube brwi

Tez nie do konca mi sie podobaja i ten pomysl z przeszczepem mnie osobiscie smieszy... rozumiem jakby ktos nie mial brwi w ogole (np. spowodowane jakims wypadkiem czy czymstam) - ale tylko po to, by wpasowac sie w chwilowa mode? bezsens :nie:
Gejszalicious
Gejszalicious: niebieski cień na powiekach kojarzy mi sie z leśnym ssakiem


:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Naturalne rzęsy - ogromne NIE. widoczne, wytuszowane rzesy uwazma za koniecznosc w makijazu.


a moim zdaniem to zalezy bardziej od urody danej osoby... jak ktos ma geste rzesy, ciemne i dlugie to wydaje mi sie, ze maskare moze sobie odpuscic :)
ale coz, ja sie niestety do tych osob nie zaliczam :/
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo zależy też od upodobań.


no to wiadomo :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1. Ktore z powyzszych trendow uwazacie z hit? Q2. A ktore z kit? Q3. Ktore bedziecie ''stosowac''


Na samym poczatku nie wiem skad te "trendy", bo czytalam o nieco innych trendach na SS13 :)
1. Naturalny, lekko skorygowany ksztalt brwi zawsze mi sie podobal. Nigdy nie bylam zwolenniczka niteczek, brwi malowanych, "zdziwionych" (:Crylol:) itp, itd.
Paznokcie nude od zawsze mi sie podobaly, wiec czy trend czy nie, na pewno nosic bede tak jak nosilam do tej pory :-)
Rzesy tez preferuje naturalnie pomalowane, ale na wyjscie wieczorem? No way ;D
Z drugiej strony jak widze laski, ktore zamiast pogrubiac swoje rzesy wala na nie tone maskary klejac je w otyle pajecze nozki to niech lepiej nie maluja ich wcale :)
2. Cala reszta - kolorowe wlosy - fuj, matowe usta na lato? takie pomadki tylko wysuszaja. Niebieskie powieki, o matko, przedzialek po srodku... trendy dla nastolatek, nie dla doroslych kobiet :)
P.S. Ja jedynie czytalam, ze dalej trendy jest naturalny makijaz, taki jak zawsze na wiosne i lato, wiec tu sie nic nie zmienia. Poza tym czerwien ust zastepuja roze, nie te nude - te dosc mocne. To wszystko ma pozostac natural, bo w sezonie SS13 kroluja kolory neonowe, trzeba stonowac ubior z makijazem, zeby nie wygladac jak klaun albo tropikalna papuga ;-)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 kwietnia 2013

Grube brwi hymm to zależy jak grube. Najlepsze są pośrednie, zbyt grube przykuwają wzrok.
Cienie w różu wszystko zależy od koloru. Brunetce bardziej pasuje lekko brzoskiwiniowy blondynce pudrowy, itd.
Oczywiście musi być dobrany jeszcze do karnacji.

Ja niby mam typ urody wiosenny, ale bardziej lubuję sie ciemnych odcieniach..

Kolorowe pasemka - hymm może nie tak krzykliwie ostre kolory. Ważne by dopasować je do aktualnego tonu włosów.
Inaczej będzie to wyglądać zbyt pstrokato.

Matowe usta - nic nowego.

Rozumiem, że teraz chcą przykuć uwagę do brwi, skoro grube brwi, mniej podkreślone usta i brak tuszu...?
Jeśli chcą iść ku naturalnemu lookowi to po co te pstrokate pasemka i intensywne cienie?
Nie widzę sobie takiego zestawu.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  4 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolorowe włosy


Kit. Chyba, że na jakąś imprezę, jednorazowo - wtedy dadzą radę.
Konto usunięte
Konto usunięte: Matowe usta

Kit. Mimo, że nie używam kolorowych pomadek, to jednak o wiele bardziej przemawia do mnie choćby lekki połysk balsamu do ust.
Konto usunięte
Konto usunięte: Naturalne rzesy


Hit. X razy lepiej wyglądają (i odpowiadają mi) takie, niż...
massacre
massacre: laski, ktore zamiast pogrubiac swoje rzesy wala na nie tone maskary klejac je w otyle pajecze nozki

:mrgreen:
Swoją drogą, genialne porównanie. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Grube brwi


Hit. W porównaniu do cieniutkich kresek (nie daj Boże nasmarowanych kredką...) gdzieś na środku czoła są hitem absolutnym. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niebieskie powieki


Kit. Chwila moment a przypomina mi się Halinka Kiepska ze Świata Według Kiepskich. Brakuje tylko wściekle różowej pomadki. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieskrepowane fale


Hit. Zwłaszcza przy długich, ciemnych i gęstych włosach. :)

PS. To nie jest jedna z sióstr Bijoch? Podobna jakaś, z oczu...:ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Proste wlosy


Hit! Uwielbiam takie. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Paznokcie nude


Hit. Elegancki, delikatny, skromny. Sama nawet przekonałam się do takiego ostatnio - zazwyczaj wybierałam kolory, stonowane, ale jednak. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczy w kolorze rozu

Hit. Pamiętam, jak jedna moja nauczycielka z liceum czasami podkreślała sobie zewnętrzne kąciki oka intensywnie różowym cieniem - chociaż mogła to też być kredka, bo było tego niewiele i nie rozsmarowane aż na skronie. Do tego delikatnie wytuszowane rzęsy. Zawsze mi się to podobało. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Q3. Ktore bedziecie ''stosowac'' ?

Naturalne rzęsy, proste włosy spięte w kucyk i paznokcie nude. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.