NeoTrinity
NeoTrinity
  28 marca 2013 (pierwszy post)

Dziewczyny - czy zdarza się Wam na co dzień nosić pończoszki albo kabaretki? Dlaczego tak rzadko je nosicie :) Niektórzy faceci je uwielbiają :)

k0chamCi3
k0chamCi3
  29 marca 2013

Niech mężczyźni zaczną myśleć o NAS a nie o sobie... Obchodzić nas zacznie wasze zdanie jak zaczniecie robić coś dla nas. Kupiłam sobie pończoszki i czekam aż zrobi się cieplej aby móc je założyć! ;)

JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a kabaretki to w tym momencie nie wiem do czego mialyby pasowac.


Do gołej dupy :pavarotti:
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  1 kwietnia 2013

postujcie ponczoszki

Hoog86
Hoog86
  1 kwietnia 2013

Jestem pewny, że prawie dla każdej z was, która się tutaj wypowiada, to tylko kwestia czasu, kiedy będą z mężczyzną, którego będą chciały zachować przy sobie. A on będzie czuł pewien niedosyt. Owszem liczy się wnętrze ale nic na to nie poradzimy, jesteśmy wzrokowcami. Poruszycie niebo i ziemię, diety, ciuszki... to tylko kwestia odpowiedniego mężczyzny.

Mnie obchodzi co myśli moja kobieta, lubię ją zadowalać. Cóż najlepiej działa to w obie strony. ;P

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  2 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie obchodzi co myśli moja kobieta, lubię ją zadowalać. Cóż najlepiej działa to w obie strony. ;P

niestety kobiety to egoistki:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.