luk7
luk7
  24 marca 2013 (pierwszy post)

Hi, mam okazję wychaczyć wysokie Conversy w białej skórze za 40 euro z myślą o lecie. Co sądzicie o tych trampkach w skórze? Facet w trampkach na plusik?

Pozdrawiam d83dde0a

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2013

fajne sa, kupuj.

Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2013
luk7
luk7: Facet w trampkach na plusik?


jak najbardziej.

ale białe mi się nie podobają.
marta0859
marta0859
  24 marca 2013

Dla "nastolatków" czy chłopców w wieku 20kilku lat obleci, na propsie... dla faceta koło trzydziestki już nie.

pijana
pijana
  24 marca 2013

Nie podobają mi się ŻADNE trampki.

luk7
luk7
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie podobają mi się ŻADNE trampki.

Dzięki Dominika :)
Rozejrze się za asics albo new balance :*
mmaryja
mmaryja
  24 marca 2013

'skórzane' są jeszcze gorszej jakości niż standardowe, szmaciane conversy.
w tej cenie jednak wolę vansy, bo są trwalsze i tańsze zazwyczaj.

razotka
razotka
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: w tej cenie jednak wolę vansy, bo są trwalsze i tańsze zazwyczaj.

podbijam.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  24 marca 2013

rok temu kupowałam skórzane z wywijanym tyłem za 90 euro, więc wydaje mi się że to dobra okazja za taką cene je dorwać - dla porównania ostatnio kupowałam białe nie skórzane za 57 euro - więc 40 euro to super cena, oby nie były to podróbki ;p
jeżeli chodzi o faceta w trampkach - to raczej nie gustuje w takich ;) chyba bardziej wole łysych ( nie koniecznie dresów ) ale jakoś nie mogłabym wyobrazić sobie Mojego Kochanie w trampkach ;d
ale jeżeli to Twój styl to łap okazje ;p

pijana
pijana
  24 marca 2013
luk7
luk7: Dzięki Dominika :) Rozejrze się za asics albo new balance :*

Polecam, Dominika Jacyków, osobowość SWAG d83ddc4c
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  25 marca 2013

biale sa okropne
poza tym

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla "nastolatków" czy chłopców w wieku 20kilku lat obleci, na propsie... dla faceta koło trzydziestki już nie.
marta0859
marta0859
  25 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: biale sa okropne poza tym


zawsze się ze mną zgodzisz :zakochany:
chociaż teraz zerknęłam na profil i autor tematu ma 23 lata, po miniaturce myślałam, że więcej, jak na 23 lata takie tramposzczały jeszcze ujdą. i białe nie są tyle okropne, co szybko się brudzą :(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 marca 2013
luk7
luk7: Hi, mam okazję wychaczyć wysokie Conversy w białej skórze za 40 euro z myślą o lecie. Co sądzicie o tych trampkach w skórze? Facet w trampkach na plusi


Meskich Conversow u mnie w domu jeszcze nie bylo (i raczej nie bedzie :ninja:)
Swoje mam szmaciane juz dwa lata i dalej maja sie swietnie. Mlody mial skorzane, rewelacyjne pod wzgledem jakosci i utrzymania czystosci (choc on mial brazowe). Teraz ma ten typ tylko z Ralpha Laurena i ma wlasnie biale - bardzo latwo je wyczyscic, o wiele latwiej niz szmaciaki.
Propsy. Ja na Twoim miejscu bym sie nie zastanawiala, za skorzane trampki 40 euro to nic.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 'skórzane' są jeszcze gorszej jakości niż standardowe, szmaciane conversy. w tej cenie jednak wolę vansy, bo są trwalsze i tańsze zazwyczaj.


No co Ty :Szok: Mam zupelnie inne doswiadczenie. Jesli chodzi o meskie/ chlopiece obuwie Conversy polecam z czystym sumieniem. Jesli chodzi o Vansy - tak, sa dla mnie o wiele wygodniejsze niz klasyczne All Stary za kostke, ale my kobiety mamy inne (bardziej wymagajace) stopy ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.