Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  24 marca 2013 (pierwszy post)




Który z nich? A może macie swoje typy?
Problem - bardzo, bardzo sucha skóra. Okropne uczucie ściągnięcia, szorstkość, czasami nawet swędzenie. Czerwony Garnier (1. zdj) mam na wykończeniu i szczerze mówiąc, nie widać efektów na dłuższą metę - ulga jest tylko wtedy, gdy się posmaruję. Tak kiepsko chyba jeszcze nie było. :( Zazwyczaj jak używałam go regularnie, to po kilku dniach była poprawa, a teraz nie dzieje się nic. A może oprócz balsamu proponujecie coś jeszcze?
Z góry dziękuję za rady. :*
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2013

Na mnie najlepiej działają masła z bodyshopu. a też mam okropnie suchą skórę, zwłaszcza na nogach.

Bianka
Bianka
  24 marca 2013
Kiniowska
Kiniowska: Który z nich?

Garnier, ziaja :P
marta0859
marta0859
  24 marca 2013
Kiniowska
Kiniowska: A może macie swoje typy?




te lubię ze względu na zapach :)
ale nie jestem w stanie powiedzieć czy super ekstra nawilżają, bo nie mam problemu z suchością skóry i nie używam balsamów do ciała regularnie, tylko wtedy jak mi się zachce.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na mnie najlepiej działają masła z bodyshopu. a też mam okropnie suchą skórę, zwłaszcza na nogach.


Mamy ten sam problem. :tak: U mnie nasila się wybitnie w zimie - a że wiosna na nas gwiżdże, no to... :P Zanim zdobyłabym to masło, to zdążyłabym kupić coś "na miejscu" i do połowy zużyć, więc odpada. :( Żałuję, bo czekoladowy żel pod prysznic mnie oczarował. :)

Bianka
Bianka: ziaja


Nawilżyłaby i zregenerowała dość przyzwoicie? Używałaś? Nigdy nie miałam żadnego balsamu/masła/mleczka z Ziajki, a zależy mi na "ratunku" skóry.

Konto usunięte
Konto usunięte: te lubię ze względu na zapach :) ale nie jestem w stanie powiedzieć czy super ekstra nawilżają, bo nie mam problemu z suchością skóry i nie używam balsamów do ciała regularnie, tylko wtedy jak mi się zachce.


Aaa! Malinowy! :zakochany: Miałam daaawno dawno temu żel pod prysznic, cudownie pachniał. :) Niestety historia ta sama co z BS - trudności w zdobyciu. :(
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2013
Kiniowska
Kiniowska: Mamy ten sam problem. U mnie nasila się wybitnie w zimie - a że wiosna na nas gwiżdże, no to... Zanim zdobyłabym to masło, to zdążyłabym kupić coś "na miejscu" i do połowy zużyć, więc odpada. Żałuję, bo czekoladowy żel pod prysznic mnie oczarował.


no wlansie ja tez ten problem mam glownie w zimie, zwlaszcza ostatnie pare dni, jak snieg sypal :nie: i ogolnie bylo zimniej... masakra.
a w ogole to masla teraz sa po 5 funa:
http://www.thebodyshop.co.uk/sale/sale-5-and-under/wild-cherry-body-butter.aspx
http://www.thebodyshop.co.uk/sale/sale-5-and-under/raspberry-body-butter.aspx
http://www.thebodyshop.co.uk/sale/sale-5-and-under/blueberry-body-butter.aspx
http://www.thebodyshop.co.uk/sale/sale-5-and-under/passion-fruit-body-butter.aspx
tzn nie wiem jak w pl.
ale ja ich uzywam (akurat teraz mango i czekolade) i jak na razie nie trafilam na nic lepszego, garniere itp na mnie nie dzialaja w ogole :nie:
wiec tak poza nimi to nie wiem co polecic :and:
Paulinessa
Paulinessa
  24 marca 2013

oliwka Babydream

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20230

pijana
pijana
  24 marca 2013

Fajnie że masło z TBS 5 funtów, a u nas prawie 70 zł, co prawda bez promocji, ale i tak żałosne :-/ Teraz widzę, że jest promocja 3za2 ale wciąż 140 zł za 3 masła do ciała to mocna przesada. Byłam tam kilka razy i nigdy NIC sobie nie kupiłam, porażka.

mmaryja
mmaryja
  24 marca 2013

krem do ciała vichy nutriextra - NAPRAWDĘ nawilża na te 48h;)

mmaryja
mmaryja
  24 marca 2013

a co do the body shop - ja ostatnio kupiłam 2 masła za 70zł. jedno używam średnio przez 1,5 miesiąca, ale fakt faktem nie smaruję się codziennie. kupuję je bo mają nieziemskie zapachy bo ich działanie nie jest aż tak wow. znacznie lepiej nawilża wspomniany przeze mnie vichy, który jest 2x większy bądź chociażby krem z bath&body works

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  25 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn nie wiem jak w pl.


Też się nie orientuję. W sumie, w stolicy miałby mi kto je kupić, bo wiem że są sklepy, ale...

Konto usunięte
Konto usunięte: 140 zł za 3 masła do ciała

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 masła za 70zł


...to jednak za wysoka cena dla mnie. :P
Konto usunięte
Konto usunięte: oliwka Babydream

Już czuję ten rumiankowy zapach. :) Nie zostawia tłustego filmu? Nie robi plam na ubraniach? Kiedyś wystarczało mi smarowanie na noc, teraz jest tak kiepsko że muszę i na dzień nałożyć warstwę, dlatego pytam. Cenę ma bardzo przyjemną i mnóstwo przychylnych opinii, ale jednak to oliwka.
Konto usunięte
Konto usunięte: krem do ciała vichy nutriextra - NAPRAWDĘ nawilża na te 48h;)


Opisy w internetach kuszą. Cena niby ta sama, gdybym kupiła 2 mniejsze balsamy Neutrogeny, ale jednak cięęężko byłoby mi wydać tyle... :( A poza tym coś czuję, że nie znalazłabym go u siebie w mieście. Nazwę jednak zapamiętam na przyszłość. :)
marta0859
marta0859
  25 marca 2013
Kiniowska
Kiniowska: Aaa! Malinowy! Miałam daaawno dawno temu żel pod prysznic, cudownie pachniał. :) Niestety historia ta sama co z BS - trudności w zdobyciu. :(


Co do dostępności, tego akurat nie wiem, bo mama je zawsze kupuje, czasem zamawia rzeczy z Yves Rocher z katalogu, ja po takich sklepach raczej nie chodzę a tym bardziej nie zamawiam, ale żele też miałam i mam jeszcze w zapasie, moje ulubione, chociaż i tak nic nie przebije pod względem zapachu żelu malinowego z Original Source :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 marca 2013
Kiniowska
Kiniowska: Problem - bardzo, bardzo sucha skóra.


Ja mam problem z nogami, zazwyczaj w okresie zimowym (zwlaszcza kolana, po kapieli sa jak papier scierny)
Mnie intensywnie nawilza plyn do kapieli Korres, po wyjsciu z wanny mam delikatna, gladka skore i dodatkowe nawilzanie w sumie nie jest konieczne.
Dla mnie w chwili obecnej najlepszy na swiecie (ale i najdrozszy) jest Sai Sei Mineral Deep Moisturiser

wg mnie nie ma zadnych wad, jest trwaly, odswiezajacy, skuteczny, swietnie sie rozprowadza i wchlania plus ladnie pachnie.
Pozniej postawilabym na Biotherm Beurre Corporel Maslo do ciala

Nastepnie Masla do ciala z Body Shop, np. z witamina E - dobrze nawilza, dosc ciezko sie absorbuje jak wszystkie masla z BS, ale skutecznie. Maslo Mango tez jest bardzo dobre, choc juz powoli meczy mnie jego zapach. To maslo z witamina E ma zapach dosc delikatny i nie koliduje na przyklad z perfumami :)

Z kolei wersja budzetowa:

choc dla mnie jest to opcja dobra na lato. Lekka konsystencja, szybko sie wchlania... zima jednak potrzebuje tego masla ogromna ilosc, wiec jesliby tak patrzec na ilosc zuzyta do ceny to nie wiem czy Ziaja w tym przypadku wychodzi tak tanio :)
No i na samym koncu wg mnie tez dobre maslo, znane i popularne na calym swiecie Vaseline


Przestalam uzywac go dosyc dawno, bo nie lubie gdy mi sie ciuchy do nog kleja ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 marca 2013


nie weszly niedobre no :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  25 marca 2013
Kiniowska
Kiniowska: A może macie swoje typy?


super jest ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.