RafalMK
RafalMK
  24 marca 2013 (pierwszy post)

Czas na wiosenne porządki...

1. Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ?
2. Co będzie hitem nadchodzącej (teoretycznie już trwającej) wiosny ?
3. Które najładniejsze ? Jak dla mnie czerwone lub niebieskie.









marta0859
marta0859
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ?


pozbywam się ich niezależnie od pory roku... jak się coś niszczy albo staje się za małe/za duże/niepasujące albo mi się znudzi to się pozbywam, ale nie robię generalnych porządków "bo wiosna". no i co że wiosna?
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Co będzie hitem nadchodzącej (teoretycznie już trwającej) wiosny ?


mam nadzieję, że nie
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Które najładniejsze ? Jak dla mnie czerwone lub niebieskie.


dla faceta...? to chyba jakiś żart :) wszystkie są beznadziejne, a już tym bardziej niebieskie i czerwone.
pijana
pijana
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ? 2. Co będzie hitem nadchodzącej (teoretycznie już trwającej) wiosny ? 3. Które najładniejsze ? Jak dla mnie czerwone lub niebieskie.

1. Pozbywam się cały rok
2. Biało-czarne paski - u kobiet, u facetów nie mam pojęcia
3. Szare i niebieskie :tak:
RafalMK
RafalMK
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieję, że nie


odpowiedź nie na temat.
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba jakiś żart :)

Nie,pytam poważnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Szare i niebieskie
w sumie szare też całkiem,całkiem :)
marta0859
marta0859
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: odpowiedź nie na temat.


jak to nie na temat?
to odpowiedź sugerująca, że nie mam pojęcia co do tego czy tak jest a jednocześnie taka mała dygresja zawierająca się w tym mówiąca, że mam nadzieję, że jednak nie jest "to" modne
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie,pytam poważnie.


a ja poważnie odpowiadam
te buty są tak żałosne MOIM ZDANIEM, że mam nadzieję, iż to jakiś żart d83dde33 naprawdę patrząc na nie nie wiem, czy są bardziej męskie czy damskie. dla mężczyzn wydają się zbyt "pedalskie" (przepraszam za określenie jeśli kogoś uraziłam), a dla kobiet takie jakieś aseksualne (nie mieszając w to ś.p. Doroty :rotfl: )
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ?


Takich rzeczy pozbywam się wtedy, kiedy mam natchnienie. A że dzieje się to niezwykle rzadko, to mam coraz ciaśniej w szufladach i na półkach. ;) Wiosna motywuje mnie do tego tylko w teorii.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Co będzie hitem nadchodzącej (teoretycznie już trwającej) wiosny ?


Słyszałam, że pastele i połączenie "black'n'white". Niespecjalnie interesuję się trendami, kupuję to co mi się podoba i odpowiada mojemu gustowi.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Które najładniejsze ? Jak dla mnie czerwone lub niebieskie.


Dla faceta? Żadne, ale jak już to czarne, szare, miodowe i brązowe - z wyjątkiem właśnie czerwonych i niebieskich. ;)
marta0859
marta0859
  24 marca 2013

W sumie to fail z mojej strony, bo nie wiem czemu przeczytałam "czy to będzie hitem nadchodzącej wiosny", a nie "CO BĘDZIE" :rotfl:
więc miałeś rację :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czas na wiosenne porządki...1. Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ? 2. Co będzie hitem nadchodzącej (teoretycznie już trwającej) wiosny ? 3. Które najładniejsze ? Jak dla mnie czerwone lub niebieskie.

1. Już się pozbyłam :)
2. Nadal baskinka szczególnie te u bluzek, kurtki skórzane z ćwiekami, legginsy we wzory.
3. Czarne lub ostatnie brązowe.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ?


nie, jak w czyms nie chodze przez ilestam miesiecy to po prostu to komus oddaje niezaleznie od pory roku.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Które najładniejsze ? Jak dla mnie czerwone lub niebieskie.


w sumie wszystkie sa ok, ale najbardziej to chyba ostatnie badz te czarne.
Joanna1917
wpis jest ukryty
razotka
razotka
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ?

Swetry/golfy itd układam w oddalonych miesjach garderoby.
styka51
styka51
  25 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy wy też wiosną pozbywacie się rzeczy w których już nie chodzicie ? 2. Co będzie hitem nadchodzącej (teoretycznie już trwającej) wiosny ? 3. Które najładniejsze ? Jak dla mnie czerwone lub niebieskie.


1. Nie... na bieżąco pozbywam się ubrań.
2. Połączenie czerni z bielą i pastele właśnie.
3. Żadne...takie jakieś bezpłciowe.
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  26 marca 2013

Ja też co jakiś czas pozbywam sie ubrań, ale nie ze względu na wiosnę.
Żadne z tych butów mi się nie podobają.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.