d3sm20
Posty: 1 (po ~1161 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
d3sm20
  14 marca 2013 (pierwszy post)

Cześć dziewczyny,

ostatnio zaczęłam szukać stron dla początkujących modelek i fotomodelek które mogą pomóc im w rozpoczęciu pracy w branży. Zaintrygowała mnie przede wszystkim jedna, a uściślając jeden blog o modzie który ma na celu właśnie pomóc młodym nie tylko modelkom ale również początkującym projektantom mody, wizażystom i wszystkim chcącym zaistnieć w świecie mody. TheFashionProject bo tak się nazywa, jak zauważyłam została założona w 2012 roku w Wielkiej Brytanii, ale posiada również polską wersje językową więc każdej z Was powinna podpasywać. Posiada póki co małą bazę modelek, stylistów i wizażystów ale jak już zauważyłam istnieje dosyć krótko lecz zapowiada się świetnie! Wydaje mi się, że to świetny pomysł i nie spotkałam się jeszcze z takim projektem w Polsce więc chciałam się z Wami nią podzielić.

Link - Blog o modzie
Znacie podobne strony/blogi które mogą pomóc w taki sam sposób? Zrobimy listę dla zainteresowanych dziewczyn, Kto wie, może dzięki Nam którejś z nas uda się zaistnieć w tym jakże ciężkim do przebicia się sektorze.
Pozdrawiam!

www.d3sm.cba.pl - POLSKA TV ON LINE !!
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  14 marca 2013

Głupia reklama.

Nie jestem tu nowa :nie:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 marca 2013
d3sm20
d3sm20: Znacie podobne strony/blogi które mogą pomóc w taki sam sposób?


Jest roznica miedzy agencjami dla modeli/modelek, a agencjami ktore pomagaja w uzyskaniu kontraktu. To drugie to zwykle wyludzanie pieniedzy, za portfolio, za jakies spotkania, za koszty administracyjne, za fotografa etc. Malym druczkiem nie gwarantuja z kolei zadnego kontraktu.
Agencje dla modeli maja swoje ksiegi i rzadko kiedy korzystaja z uslug tych agencji, ktore werbuja modeli. Taniej wychodzi dzialac na wlasna reke.
Mojego syna przyjeli bezposrednio do agencji, zainteresowali sie, zrobili mu portfolio - bez zadnych kosztow. Kontaktuja sie bezposrednio.
I popieram RudaCholera - glupia reklama.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.