Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  12 marca 2013 (pierwszy post)

Przed wielkim dniem skusiłam się za namową siostry na Oxybrazję.
Czy któraś z Was była na takim zabiegu?
Jak tak ile razy i jakie były efekty? Polecacie?

Dla tych co nie wiedzą co to:
Zabieg oxybrazji wykonuje się na tych samych zasadach co popularną mikrodermobrazję. Różnicą jest jednak to, że zamiast kordunu stosuje się tlen pod ciśnieniem oraz rozproszone krople soli fizjologicznej. Oxybrazję często nazywa się też peelingiem wodno-tlenowym lub mikrodermobrazją tlenową z solą fizjologiczną.

Przede wszystkim odświeża, wygładza i rozjaśnia skórę. Przy głębszym działaniu można redukować przebarwienia, a nawet blizny. Mikrodermobrazja tlenowa usuwa złuszczający się naskórek, zaskórniki, zwęża pory. Zabieg redukuje również zmarszczki i wyrównuje pigmentację skóry.

Oxybrazję zaleca się szczególnie osobom z tłustą i trądzikową cerą. Dzięki złuszczaniu naskórka zmniejsza się grubość warstwy rogowej, poprawia ukrwienie skóry.


Ja miałam na buzię i szyję. Wrażenia - skóra była bardziej napięta, świetnie oczyszczona, jako, że jestem trochę piegowata ( latem piegi wychodzą, na zimę się lekko chowają), piegi się odrobinę rozjaśniły. Zabieg miałam tylko raz i w sumie efekt wydawał mi się chwilowy.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 marca 2013
Ela
Ela: Zabieg miałam tylko raz i w sumie efekt wydawał mi się chwilowy.


Czyszcza mi twarz para, peelinguja, maskuja, hydruja. Najprawdopodobniej jest to mikrodermobrazja. Oczywiscie, ze efekt jest chwilowy, dlatego warto chodzic regularnie. Sugeruja 2 razy w miesiacu, ja chodze raz na 4 tygodnie. Starczy.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

JFC
JFC
  12 marca 2013

Muszę na to iść.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 marca 2013
JFC
JFC: Muszę na to iść.


z tego co mowia o Tobie na forum, to masz duzy problem z tradzikiem. Zwykly facial jest przeznaczony dla cery normalnej, bez wypryskow. Skonsultuj sie lepiej twarza w twarz z kosmetyczka, zanim sie na cos takiego zdecydujesz ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  14 marca 2013
massacre
massacre: z tego co mowia o Tobie na forum, to masz duzy problem z tradzikiem. Zwykly facial jest przeznaczony dla cery normalnej, bez wypryskow. Skonsultuj sie lepiej twarza w twarz z kosmetyczka, zanim sie na cos takiego zdecydujesz ;)

Ja bym najpierw proponowała dermatologa :)
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.