bacling44
bacling44
  11 marca 2013 (pierwszy post)

Siemka, dziewczynyd83dde0a
Moj mały problem to usta, ostatnio zaczełam nowa prace, gdzie musze ciągle nawijać i nawijać:D Duzo oczywiście pije, bo gardło to by mi padło:D ale usta, całe mam spierzchnięte. Aż mnie trzęsie, takie są nieprzyjemne. Dodatkowo ciągle mam wrażenie ze to strasznie widać.. A za tydzień moj luby przyjeżdża, a wiecie jak to po dłuższej rozłące:D chciałabym mieć je delikatne, jak pupa niemowlaka:D Co radzicie? Miałyście taki przypadek kiedys? Dodam że to na pewno nie od mrozu, ani nic. Skórka z chleba i miód? cały czas je kremuje, lekko chciałam to zdrapać, ale nie da rady...d83dde0c

Paulinessa
Paulinessa
  11 marca 2013

nie pomyślałabym, że usta mogą pierzchnąć/pękać jeśli 'zbyt dużo' się mówi...

Zrób może peeling szczoteczką do zębów i/lub cukrem. I spróbuj maści z witaminą A i tego miodu.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrób może peeling szczoteczką do zębów i/lub cukrem. I spróbuj maści z witaminą A i tego miodu.


:tak:
najpierw peeling
pic duzo wody (nie kawy, nie herbaty tylko wody)
ograniczyc matowe pomadki, blyszczyki
uzywac dobrych balsamow do ust, np.


Jasona moj facet uzywa w warunkach naprawde ekstremalnych, usta ma w stanie idealnym :D
na noc smarowac gruba warstwa miodu

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  11 marca 2013
massacre
massacre: np.

Tego raczej w PL nie znajdzie, chyba, że na Allegro albo w necie :D
Od siebie polecam Blistex i pomadkę L'occitane :tak:
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pomyślałabym, że usta mogą pierzchnąć/pękać jeśli 'zbyt dużo' się mówi... Zrób może peeling szczoteczką do zębów i/lub cukrem. I spróbuj maści z witaminą A i tego miodu.

Dokładnie, prędzej od miejsca. Może za suche pomieszczenie.
Tak jak napisane wyżej, trzeba pić dużo wody i jeść więcej owoców. Być może brakuje witamin.
Można też przez pewien czas pokusić się o suplementy diety a na usta tylko i wyłącznie dobrze nawilażajce pomadki ochronne/balsamy.

Miód oczywiście też jest super. Dodatkowo można pokusić się o herbatki ziołowe, które poprawią wygląd nie tylko ust ale i całej skóry.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego raczej w PL nie znajdzie

w komunistycznej Polsce uzywalam za dzieciaka tej masci, wycofali?
Ela
Ela: Może za suche pomieszczenie


klimatyzacja katuje nasza skore :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  11 marca 2013
massacre
massacre: w komunistycznej Polsce uzywalam za dzieciaka tej masci, wycofali?

Nie widziałam nigdzie, w sumie to żadnych produktów tej firmy nie widziałam w PL. Używam tylko odżywki do włosów, ale to odkupiłam od Prinza xD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widziałam nigdzie, w sumie to żadnych produktów tej firmy nie widziałam w PL. Używam tylko odżywki do włosów, ale to odkupiłam od Prinza xD


tak jak pisalas, na allegro pelno tego:
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=burt%27s+bees
kiedys bylo tylko to i Nivea :Rotfl: no i Internetu nie bylo oczywko :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  11 marca 2013

Najlepsza na spierzchnięte wary ;p
http://www.blogi.szkolazklasa.pl/privefiles/blog-2977/wazelina1.jpg

Nie jestem tu nowa :nie:

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  12 marca 2013
RudaCholera
RudaCholera: http://www.blogi.szkolazklasa.pl/privefiles/blog-2977/wazelina1.jpg

Oj nie powiedziałabym. Ona tylko daje warstwę ochronną nic więcej. Coś w rodzaju blokady przed czynnikami zew.
Na chore usta, trzeba sie wspomóc czymś co dogłębnie je nawilży i odbudowuje skórę.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  12 marca 2013
Ela
Ela: Oj nie powiedziałabym. Ona tylko daje warstwę ochronną nic więcej. Coś w rodzaju blokady przed czynnikami zew. Na chore usta, trzeba sie wspomóc czymś co dogłębnie je nawilży i odbudowuje skórę.


No kurde, dla mnie ona jest najlepsza. Zimą też mam ten problem, gruba warstwa na noc i od rana mam piękne, miękkie usta na długo. Żadne pomadki ani inne wspomagacze nie dały rady.

Nie jestem tu nowa :nie:

bacling44
bacling44
  12 marca 2013

ok, dzieki dziewczynki d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.