mamboochaxd
mamboochaxd
  5 marca 2013 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć i czołem. Poszukuję podobnych butów jak w załączniku (najlepiej miętowe ale inne kolory wchodzą też w grę). Jakoś nie mam farta ostatnio do znajdywania tego co potrzebuje na allegro, nie rzuciły Wam się w oczy może takie buciki??:)


Cześć i czołem.
Poszukuję podobnych butów jak w załączniku (najlepiej miętowe ale inne kolory wchodzą też w grę). Jakoś nie mam farta ostatnio do znajdywania tego co potrzebuje na allegro, nie rzuciło Wam się w oczy??:)

agoosiaaa
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 marca 2013

1) po wpisaniu na allegro "mietowe szpilki" wyskoczylo mi z 6
2) mietowa zielen najwiekszy boom miala w sezonie SS 2011, powinnas poszukac cos z owczesnych kolekcji.
3) H&M ma tego typu szpilki, ale w innych kolorach i na mniejszym obcasie (jesli mialabys juz isc na wiekszy kompromis) - na ten sezon maja szpilki w cieplejszej zieleni

(zrodlo: strona H&M)

Dorothy Perkins

Ivanka Trump, trzeba sciagnac z Bloomingdales - cena ok $120

Dolce Vita

Manolo Blahnik - ok. $600 - jak dobrze, ze dolar slabo stoi :ziober2:

Forever 21 (ok £15-20)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

razotka
razotka
  5 marca 2013

Mamba :*
szukałaś w sieciówkach? wydaje mi się, że w H&M jakiś czas temu były podobne :woot:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 marca 2013

h&m




zara




http://deezee.pl/obuwie_damskie/szpilki.html

nie wierze, że nic nie znalazłaś :ninja:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
mamboochaxd
mamboochaxd
  5 marca 2013
massacre
massacre: Dolce Vita Manolo Blahnik - ok. $600 - jak dobrze, ze dolar slabo stoi Forever 21 (ok £15-20)
o te dwie ostatnie pary idealne! :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamba :* szukałaś w sieciówkach? wydaje mi się, że w H&M jakiś czas temu były podobne

Ooo Żaneta!:):* ja to teraz cierpie na brak czasu,nawet nie mam czasu po sklepach chodzić :(:(

Sylvinka
Sylvinka: nie wierze, że nic nie znalazłaś

właśnie na deezee dopiero po założeniu tematu weszłam i zobaczyłam że dużo butów podobnych do tych które chce :) Na allegro znalazłam trochę,ale nie takich przekonywujących mnie w 100%.

Dobra dziękuję bardzo wszystkim za pomoc. :)
Temat można już zamknąć,dobranoc.
SzaryChIopaczek
wpis jest ukryty
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  7 marca 2013

Z tym, że mięta była modna w 2011 to fakt, ale teraz znowu wraca.
Tak samo modny znowu jest kolor zielony (królewski - butelkowa zieleń).

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 marca 2013
Ela
Ela: Z tym, że mięta była modna w 2011 to fakt


Dla scislosci napisalam, ze w 2011 roku miala swoj boom. Nie napisalam, ze przestala byc modna, bo jak widac na zdjeciach zalaczonych dalej jest szeroko dostepna :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

modnisia01
modnisia01
  7 marca 2013

miętowy, fajny kolor ;] ostatnio kupiłam sobie lakier do paznokci w takim kolorze ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.