TeQuilaax3
TeQuilaax3
  25 lutego 2013 (pierwszy post)

Panie i Panowie. Chciałabym abyście napisali co sądzicie o ubieraniu pełnych majtek do legginsów różnego rodzaju ( bawełna, al'a skóra itp ) ?
Ja osobiście uważam, że nie wygląda to dobrze.


Nie oceniamy PUPY tej pani tylko ubiór.

pijana
pijana
  26 lutego 2013

Mimo, że noszę dobrze dopasowane majtki to pod legginsy i tak stringi, w razie by.

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to pod legginsy i tak stringi

Znajome :)
razotka
razotka
  26 lutego 2013

nawet jeśli legginsy "kryją w 100" to i tak niezadkładanie do nich coś co zakrywa pupę uważam za obciach.
To tak jakby założyć rajstopy, t-shirt i wyjśc na ulicę :and:
przeraża mnie Kim:

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: do nich coś co zakrywa pupę uważam za obciach.

jak już to ' czegoś ' a nie ' coś '
marta0859
marta0859
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym abyście napisali co sądzicie o ubieraniu pełnych majtek do legginsów różnego rodzaju ( bawełna, al'a skóra itp ) ? Ja osobiście uważam, że nie wygląda to dobrze.


Na rower/do biegania/gimnastyki bawełniane legginsy to idealna opcja, nieważne czy pod spodem są stringi, czy "pełne majtki" typu figi czy bokserki. Na inne wyjścia do legginsów tunika zasłaniająca tyłek albo dłuższa bluzka zakrywająca przynajmniej część tyłka.
Powiem jedno - TWÓJ tyłek nie wygląda dobrze w samych legginsach i wyglądać nie będzie niezależnie od tego, jakie majtki byś założyła, więc lekka hipokryzja z Twojej strony.
marta0859
marta0859
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Odsłonięta pupa w leginsach wygląda bardzo sexownie pod warunkiem, że jest zgrabna (nie ważne czy duża czy mała ) no i nie odznaczają się majtki


Konto usunięte
Konto usunięte: Często spotykane wśród nastolatek, sweet nastolatek. Kiedyś sama się tak ubrałam a teraz nie mogę na to patrzeć. Ohyda.


o tutaj.
lepsza zgrabna dupa w samych legginsach i adidasach niż wielkopowierzchniowa rzyć na kaczych nóżkach w szpilkach :)
razotka
razotka
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już to ' czegoś ' a nie ' coś '

:ziew:
a myślałam, że Marta jest tutaj od polskiego
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 lutego 2013

marta0859 ja tam nie mam problemu ze Swoją pupą i nogami :) skoro musisz się dowartościować to proszę bardzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: a myślałam, że Marta jest tutaj od polskiego

Ona jest tutaj od pieprzenia głupot. :)
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  26 lutego 2013

O martusia wkroczyła na teren. No, ale nie ma się czym przejmować. Zazdrość to normalna sprawa.

:mrgreen:
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o ubieraniu pełnych majtek do legginsów różnego rodzaju ( bawełna, al'a skóra itp ) ?

wygląda to okropnie, już bym wolała chodzić bez bielizny pod leginsami -.- :lol2: niż z odznaczonymi gaćmi ;o
adi783
adi783: Dla mnie zaś nie wygląda dobrze zakładanie do legginsów butów sportowych. Masakra.

zależy jak się je dopasuje. jeżeli tak jak ta 'lasia' na zdjęciu, to rzeczywiście masakra, ale np leginsy + conversy i jakas fajna luzna koszulka to moim zdaniem wygląda to całkiem spoko - chyba że się myle ;)
marta0859
marta0859
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie mam problemu ze Swoją pupą i nogami :) skoro musisz się dowartościować to proszę bardzo.


Nie muszę się dowartościowywać słoneczko. Po prostu piszę, co myślę na ten temat.
adi783
adi783: Zazdrość to normalna sprawa.


Podobno to jest zdrowe tylko do pewnego stopnia.. aczkolwiek nie wiem, nie potwierdzam.
Zazdrość to nieznane mi uczucie, chociaż gdybym miała komuś czegoś zazdrościć, to nie tyłka Twojej psiapsiółce.
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu piszę, co myślę na ten temat
No to nie pisz, bo ja nie założyłam tematu o sobie. Poza tym jeżeli będę miała ochotę poczytać coś na Swój temat to poproszę o wypowiedź płeć przeciwną a nie Ciebie laleczko. I skoro krytykujesz już tymi Swoimi wiejskimi tekstami to zastanów się co Ty masz do zaoferowania, oprócz wylewających się cycków, którymi się chwalisz na zdjęciu i żenujących tekstów. Twoja opinia na Mój temat interesuje mnie najmniej i pora żebyś to zrozumiała i darowała sobie te smutne reprymendy.
marta0859
marta0859
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No to nie pisz, bo ja nie założyłam tematu o sobie


to tylko luźna dygresja, nie spinaj tych pośladów bo rozstepów dostaniesz
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym jeżeli będę miała ochotę poczytać coś na Swój temat to poproszę o wypowiedź płeć przeciwną a nie Ciebie laleczko.


swój - z małej litery
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja opinia na Mój temat interesuje mnie najmniej i pora żebyś to zrozumiała i darowała sobie te smutne reprymendy.


nic nie szkodzi, odniosłam się tylko poniekąd do twojej wypowiedzi, bo krytykujesz pewne zjawisko a sama popełniasz gorszy fail, gdybyś miała na to wylane to byś ominęła mój komentarz :)
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 lutego 2013

Kończę z Tobą dyskusję :)

marta0859
marta0859
  26 lutego 2013

i prawidłowo, było jej nawet nie zaczynać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.