TeQuilaax3
TeQuilaax3
  25 lutego 2013 (pierwszy post)

Panie i Panowie. Chciałabym abyście napisali co sądzicie o ubieraniu pełnych majtek do legginsów różnego rodzaju ( bawełna, al'a skóra itp ) ?
Ja osobiście uważam, że nie wygląda to dobrze.


Nie oceniamy PUPY tej pani tylko ubiór.

w00tjump
w00tjump
  25 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: o ubieraniu pełnych majtek do legginsów różnego rodzaju

a ja uwazam, ze legginsy to nie spodnie.
i odsloniety tylek w samych legginsach nie wyglada dobrze.
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  25 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: że nie wygląda to dobrze.

Dla mnie zaś nie wygląda dobrze zakładanie do legginsów butów sportowych. Masakra.


Konto usunięte
Konto usunięte: odsloniety tylek w samych legginsach nie wyglada dobrze.

Czyli ładniejszy jest widok odznaczających się gaci?
:mrgreen:
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  25 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wyglada dobrze

Odsłonięta pupa w leginsach wygląda bardzo sexownie pod warunkiem, że jest zgrabna (nie ważne czy duża czy mała ) no i nie odznaczają się majtki 26a0
adi783
adi783: zakładanie do legginsów butów sportowych.

Często spotykane wśród nastolatek, sweet nastolatek. Kiedyś sama się tak ubrałam a teraz nie mogę na to patrzeć. Ohyda. d83ddc40
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 lutego 2013

nie we wszystkich legginsach widać majtki :) poza tym jeśli rozmiar majtek jest dobrze dobrany to nie odznaczają się na tyłku

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
w00tjump
w00tjump
  26 lutego 2013
adi783
adi783: Czyli ładniejszy jest widok odznaczających się gaci?
czyli legginsy nosi sie do rzeczy dluzszych, zakrywajacych tylek... dla mnie legginsy to bardziej rajstopy niz spodnie i tyle:lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Odsłonięta pupa w leginsach wygląda bardzo sexownie pod warunkiem, że jest zgrabna (nie ważne czy duża czy mała ) no i nie odznaczają się majtki

wyglada jak pupa w samych rajtkach:rotfl:
co innego bardzo obcisle rurki, czy nawet ten mix jeansow i legg, co innego zwyczajne, rajstopowe legginsy:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 lutego 2013
adi783
adi783: Dla mnie zaś nie wygląda dobrze zakładanie do legginsów butów sportowych.


Szkoda, bo pierwotnie legginy to ubior bardziej sportowy niz wyjsciowy ;)
Wg mnie leginsy i obuwie sportowe dobrze wygladaja, jak wszystko z reszta, jesli potrafi sie to odpowiednio dopasowac. W koncu nie mamy jednego modelu ani leginsow, ani tym bardziej obuwia sportowego.

_____________________________
co do tematu - na tym zdjeciu faktycznie brzydko to wyglada. Podejrzewam, ze te majty sa za duze na ta pupe.
Moim zdaniem fajna pupa wszystko zniesie, odpowiednio dopasowane bokserki, figi czy stringi.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  26 lutego 2013
massacre
massacre: Szkoda, bo pierwotnie legginy to ubior bardziej sportowy niz wyjsciowy

Wiedziałem, że trafi się ktoś kto pomyli. Więc sprecyzuje bardziej: Chodzi mi o te bardziej wyjściowe.
massacre
massacre: Wg mnie leginsy i obuwie sportowe dobrze wygladaja

To wyobraź sobie legginsy z 1 zdjęcia + buty sportowe.
:mrgreen:
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 lutego 2013
massacre
massacre: na tym zdjeciu faktycznie brzydko to wyglada

W rzeczywistości też nie raz można spotkać coś tak brzydkiego.
adi783
adi783: To wyobraź sobie legginsy z 1 zdjęcia + buty sportowe.

Lepiej nie ! d83ddebe
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 lutego 2013

@Adi, przeczytaj dokładnie co napisałam. Nie sprecyzowałeś. Klasyczne obuwie do biegania wyglada beznadziejnie w każdym zestawieniu z ubiorem wyjściowym.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  26 lutego 2013
Jakiekolwiek adidasy w połączeniu z leginsami ' eleganckimi ' wyglądają beznadziejnie.
styka51
styka51
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja uwazam, ze legginsy to nie spodnie. i odsloniety tylek w samych legginsach nie wyglada dobrze.


Podbijam :tak:
PoetaHydeparku
PoetaHydeparku
  26 lutego 2013
adi783
adi783: la mnie zaś nie wygląda dobrze zakładanie do legginsów butów sportowych. Masakra.
ale fajna ta gimbusiara
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja uwazam, ze legginsy to nie spodnie. i odsloniety tylek w samych legginsach nie wyglada dobrze.
podbijam
Tasca
Tasca
  26 lutego 2013

Ja ogólnie nie lubię legginsów... zakładam je jedynie na zajęcia z tańca na których instruktorka musi widzieć co i czym robię ;) i tak nawet do tego musiałam się jakoś przekonać...

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  26 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale fajna ta gimbusiara


Używaj słów, które są w słowniku.
:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.