naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 lutego 2013 (pierwszy post)

Generalnie chodzi mi o to jak wygląda czas dostawy i rzetelność w realizacji zamówienia w sklepach internetowych visionexpress.pl i szkla.com? Czy ktos z was mial do czynienia z tymi sklepami? Mam wrażenie, że w przypadku zamówienia na visionexpress.pl będę musiała czekać bardzo długo aż dostanę produkt..

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 lutego 2013

nic nie wiem na temat tych sklepow, ale zamawiam regularnie soczewki online i generalnie proces od zamowienia do dostarczenia trwa o wiele dluzej niz zakup czegokolwiek innego w sieci.
U mnie to trwa okolo 4 tygodni. Raz czekalam 7 tygodni, bo musieli sprowadzic soczewki bezposrednio od producenta.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kasey00
kasey00
  26 lutego 2013

Czas jest zależny od tego czy akurat mają na stanie soczewki o mocy którą nosisz, czy muszą zamawiać od producenta. Zamawiałam na szkla.com i przesyłka dotarła dość szybko. W tej chwili kupuję u sprawdzonego sprzedawcy na allegro i ekspresowo przebiega cała transakcja :)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  26 lutego 2013

Ja kupuje na szkla.com, jestem zadowolony z usługi, wszystko dobrze zapakowane, soczewki dochodzą szybko i bez problemu. Plusem sklepu są promocje, np darmowa przesyłka, coś tam gratit itp. Polecam sklep.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  5 marca 2013

Dziękuję Wam bardzo, zamówiłam na szkla.com i jestem bardzo zadowolona :) Przesyłkę dostałam po około 36 godzinach :)

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

SzaryChIopaczek
SzaryChIopaczek
  6 marca 2013
www.karachan.org/b/
anastazjum
anastazjum
  11 marca 2013

Hej, ja się niestety nie znam, ale zauważyłam jakieś zniżnki na szkład na tej stronie -> http://www.cuponation.pl/zdrowie-i-uroda-promocje. Wiem, że moja siostra kupuje zawsze z vision express, ale chyba już tylko z przyzwyczajenia ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.