Justychaaaaa
Posty: 2 (po ~175 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Justychaaaaa
  25 lutego 2013 (pierwszy post)

Siemka ;p ja używam obecnie lirene capuccino 13 ale nie jestem z niego za bardzo zadowolona.. tym bardziej że muszę mieć podkład, który dobrze ukrywa niedoskonałości bo niestety moje policzki i nos jest często czerwonawy.. Co byście poleciły ?

:)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 lutego 2013

Ja mam i polecam:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Bayje
Bayje
  25 lutego 2013
Justychaaaaa
Justychaaaaa: lirene

ale jaki ?
marta0859
marta0859
  25 lutego 2013
Justychaaaaa
Justychaaaaa: Co byście poleciły ?



w sumie to nie podkład tylko krem koloryzujący, ale jak chcesz tylko czerwone policzki zakryć to będzie ok... chyba że oprócz tego masz jeszcze jakieś ekhm.. niedoskonałości :D tylko jakbyś się zdecydowała to tą wersję, bo tamta poprzednia to gówno, strasznie brązowieje po godzinie i w ogóle jest dużo gorsza, bez porównania
a podkładów nie polecę bo dawno nie używałam, kremy lepsze :>
Justychaaaaa
Posty: 2 (po ~175 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Justychaaaaa
  25 lutego 2013

no niedawno też na to patrzałam ale nie byłam pewna czy wziąć ;p i chyba się skusze :D

:)

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  25 lutego 2013

I gdy ci małe co nieco wyskoczy użyj dermacol jako korektor- bardzo ładnie razem wspolgraja :)

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 lutego 2013

na czerwieniące się policzki polecam krem redukujący zaczerwienienia spf 15 z iwostinu :) sama mam problem z czerwonymi puckami i podrażnieniami na policzkach, a on oprócz składników uszczelniających naczynia krwionośne ma w sobie zielony barwnik, który 'maskuje' zaczerwienienia :)

a podkład polecam manhattan perfect adapt make up

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
kasey00
kasey00
  27 lutego 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: a podkład polecam manhattan perfect adapt make up

a jak się sprawuje ten co ostatnio kupiłaś z Bourjois?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  28 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak się sprawuje ten co ostatnio kupiłaś z Bourjois?

szału nie robi, mieszam go mniej więcej pół na pół z affinitonem :) w takim miksie trzyma się jako tako
ten z bourjois robi się strasznie pomarańczowy na twarzy i to w ciągu kliku minut :( dlatego nie nadaje się dla bladziochów
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
M0niolek
M0niolek
  28 lutego 2013

Matki natury tak sie nie poprawi;P

modnisia01
modnisia01
  6 marca 2013
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44763
osobiscie uzywam ten, mam skórę suchą i przy tym na policzkach widoczne naczynka krwionośne. jestem z niego zadowolona. żadnej bazy nie używam, tylko krem do twarzy :p nivea soft intensywnie nawilżający.
;))
SzaryChIopaczek
SzaryChIopaczek
  6 marca 2013
www.karachan.org/b/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.