Paulinessa
Paulinessa
  15 lutego 2013 (pierwszy post)

Używacie tuszu do rzęs, który zamiast szczoteczki ma grzebyk? Możecie mi coś polecić?

Tylko nie L`Oreal Volume Shocking, nie chce dwufazowego.

Mój najlepszy tusz ever to ten:

Maybelline Lash Stylist
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13475

Jednak jest wycofany ze sprzedaży już od dawna.
:|

pijana
pijana
  15 lutego 2013

Miałam milion maskar, ale nigdy z grzebykiem, boję się sklejania :-)

Paulinessa
Paulinessa
  15 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam milion maskar, ale nigdy z grzebykiem, boję się sklejania :-)


No ale właśnie tamten pięknie rozdzielał! Ale nie wątpię, że moje rzęsy są dziwne. :)
pijana
pijana
  16 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale właśnie tamten pięknie rozdzielał! Ale nie wątpię, że moje rzęsy są dziwne. :)

O, szkoda, że już go nie ma, wypróbowałabym :D W ogóle wypróbowałam tyle maskar z każdej półki cenowej, a i tak Maybelline wiodą prym w moim rankingu, choć ulubiony też już wycofali :nie:

Bardzo lubię jego konsystencję, ale teraz to już tylko Allegro :C
malami81
malami81
  16 lutego 2013

Clinique High Lengths Mascara

Paulinessa
Paulinessa
  16 lutego 2013

ale patrze na allegro, a ten "mój" tusz tam jest. Jak to możliwe? Juz dawno zostal wycofany

Bayje
Bayje
  16 lutego 2013

Paulinessa bo czasami jest tak, że w Polsce wycofują coś a na innych rynkach jeszcze jest.
Jeden tusz z Oriflame chyba ma taki grzebień ale nie wiem który O_o

Paulinessa
Paulinessa
  16 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Paulinessa bo czasami jest tak, że w Polsce wycofują coś a na innych rynkach jeszcze jest.


Ale właśnie czytam na necie, że on kompletnie zostal wycofany, nie ma już produkcji. Aż zapytam sprzedacę
mmaryja
mmaryja
  16 lutego 2013

pewnie jakieś resztki z magazynów/sklepów i tak dalej.
ja tak kupiłam podkład który też został wycofany z produkcji, a jeszcze z rok później kupiłam na allegro

Paulinessa
Paulinessa
  16 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie jakieś resztki z magazynów/sklepów i tak dalej. ja tak kupiłam podkład który też został wycofany z produkcji, a jeszcze z rok później kupiłam na allegro


Ciekawe jaką ma datę ten tusz jeszcze ważności... Chyba sobie kupię na allegro, zapomniałam o tym tuszu jak go wycofali, testowałam tyyyle innych, ale tamten sprawdzał się najlepiej.
mmaryja
mmaryja
  16 lutego 2013

tusze najczęściej mają długą datę i datę ileś tam od otwarcia.

Bayje
Bayje
  16 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bayje: Paulinessa bo czasami jest tak, że w Polsce wycofują coś a na innych rynkach jeszcze jest.Ale właśnie czytam na necie, że on kompletnie zostal wycofany, nie ma już produkcji. Aż zapytam sprzedacę


np w Polsce Rimmel Renew & Lift został wycofany rok temu.
W Bootsie jeszcze go można dostać bez problemu :P
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  16 lutego 2013

kiedyś, dawno, dawno temu miałam Rimmel - Lash Maxxx Mascara, nie wiem czy jest jeszcze dostępny i nie pamiętam jak się spisywał ale Rimmel jest tani więc może warto zaryzykować i spróbować ;p
poza tym Bourjois - yes to volume no to clumps
Astor - Calligraphy albo Volumetrix ( raz kiedyś używałam masakry z astora jakiejś pogrubiającej to była tak do dupy - jak dla mnie kompletnie się nie sprawdzają ;p )

pijana
pijana
  16 lutego 2013
malami81
malami81: Clinique High Lengths Mascara

No tak, przecież go mam :crylol: Ale jest wg mnie tak beznadziejny (zarówno tusz jak i szczoteczka), że leży w kącie.
mirra20
mirra20
  16 lutego 2013
malami81
malami81: Clinique High Lengths Mascara

podbijam u mnie się sprawdza tylko póki nie mogę go kupić
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.