POMod
POMod
  2 lutego 2013 (pierwszy post)

Jakie perfumy używacie?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lutego 2013

Tak. Na dzień i wieczór też używam innych :D

A to obczaje Versace, mocno cytrusowe ostatnio kupiłam, jak sama nazwa wskazuje "Lemon" Mary Grewnwell i o ile mi sie podobają tak średnio, to kupiłam je bo moj facet jest w nich zakochany :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  5 lutego 2013

Do listy dorzucam Florę od Gucci, ech, aż mi wiosną zapachniało :zakochany:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lutego 2013

Muszę poniuchać Flore. Kiedyś w prezencie dostałam perfumy Gucciego, były za mocne, coś jak Chanel No 5 :(

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  6 lutego 2013

Oj nie nie, ani Flora ani Premiere, które mam takie nie są, ogólnie nie mam i nie będę mieć nic typu Chanel No 5 :haft: Chyba, że mi się na starość gust zmieni, ale wątpię, że aż tak :rotfl: Kiedyś miałam też Gucci Rush 2 i również nie były w tym typie, więc wąchaj śmiało :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.