VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  1 lutego 2013 (pierwszy post)

Witajcie :)
Zwracam się do Was z pytaniem odnośnie jakości produktów marki Aldo. Nigdy nie miałam butów tej marki i chętnie poczytam Wasze opinie na jej temat. Miałyście? Jesteście zadowolone? Jak z wyprofilowaniem i rozmiarówką? No i czy można napotkać na podróbki (mam na myśli zakupy w sieci)?
Dodatkowo podajcie proszę nazwy marek, które według Was produkują wygodne, dobrze wyprofilowane szpilki.
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
K.

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  1 lutego 2013

Mam jedną parę szpilek z Aldo i jestem bardzo zadowolona, jeżeli chodzi o jakość i wykonanie.

Fakt, są dobrze wyprofilowane i całkiem wygodne, ale nie oszukujmy się po 3 godzinach na wysokiej szpilce odczujemy to na stopie - i czy byłyby to szpilki za 60 zł czy Louboutin'y to stopa i tak będzie boleć ;p
Co do rozmiaru, to ja ogólnie noszę buty w rozmiarze 38 i w tym też kupiłam moje szpilki, mam luźno w nich stopę ale nie że mi stopa w nich lata, bo mierzyłam też 37 i były za ciasne, dlatego radzę iść w swój rozmiar, wtedy ewentualnie można dokupić jakieś wkładki, że stopa nie lata ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No i czy można napotkać na podróbki (mam na myśli zakupy w sieci)?

nie wiem
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2013

Mam kilka par ;)

Cenię sobie buty z ich sklepów, z kilku powodów:
- jakość
- bardzo ładne modele
- w Krakowie mają tylko jeden sklep, więc nikłe prawdopodobieństwo, że natknę sie na kogoś, kto będzie miał takie same buty jak ja

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ZlMNA
ZlMNA
  2 lutego 2013

przeczytalam ALMA :(

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  2 lutego 2013

Dziękuję dziewczyny :)

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh:

A jak z rozmiarami? Bo mam dość małą stopę: 23,3 cm, a z racji braku sklepu stacjonarnego chcę kupić buty w internecie i nie bardzo wiem czy lepiej kupić odrobinkę większe, czy mniejsze... Poza tym często rozmiary są zaniżone lub zawyżone.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  2 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bardzo wiem czy lepiej kupić odrobinkę większe, czy mniejsze...

zdecydowanie odrobinę większe, wtedy zawsze można je zmniejszyć jakąś wkładką czy zapiętką. W większych da się jeszcze chodzić, a w za małych raczej kiepsko to wygląda
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję dziewczyny :) BujajacaWoblokachh: A jak z rozmiarami? Bo mam dość małą stopę: 23,3 cm, a z racji braku sklepu stacjonarnego chcę kupić buty w internecie i nie bardzo wiem czy lepiej kupić odrobinkę większe, czy mniejsze... Poza tym często rozmiary są zaniżone lub zawyżone.

Hmmm, ja mam raczej dosc popularny rozmiar (37, zimowe ewentualnie 38 (trza doliczyc skarpete :P)), jak dla mnie rozmiary niczym nie roznia sie od tych w innych sklepach np venezii czy ccc (chyba jakos tak to sie odmienia? :woot: )...
Szczerze mowiac nie wiem jak to wyglada w kwestii tych mniejszych i wiekszych rozmiarow...
Ale jesli np szukasz butow z polowkami rozmiarow, to np w gino rossi maja takie... Jakościowo w sumie podobne, mam stamtad kozaczki i jestem bardzo zadowolona
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  2 lutego 2013
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: VanilllaExtasy: Dziękuję dziewczyny :) BujajacaWoblokachh: A jak z rozmiarami? Bo mam dość małą stopę: 23,3 cm, a z racji braku sklepu stacjonarnego chcę kupić buty w internecie i nie bardzo wiem czy lepiej kupić odrobinkę większe, czy mniejsze... Poza tym często rozmiary są zaniżone lub zawyżone. Hmmm, ja mam raczej dosc popularny rozmiar (37, zimowe ewentualnie 38 (trza doliczyc skarpete :P)), jak dla mnie rozmiary niczym nie roznia sie od tych w innych sklepach np venezii czy ccc (chyba jakos tak to sie odmienia? )... Szczerze mowiac nie wiem jak to wyglada w kwestii tych mniejszych i wiekszych rozmiarow... Ale jesli np szukasz butow z polowkami rozmiarow, to np w gino rossi maja takie... Jakościowo w sumie podobne, mam stamtad kozaczki i jestem bardzo zadowolona


Tyle że czasami pełny rozmiar to np. 25,5 cm. To zależy od firmy. No ale nic, chyba jednak zaryzykuję z kupnem. Dziękuję Wam dziewczyny i pozdrawiam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: VanilllaExtasy: nie bardzo wiem czy lepiej kupić odrobinkę większe, czy mniejsze... zdecydowanie odrobinę większe, wtedy zawsze można je zmniejszyć jakąś wkładką czy zapiętką. W większych da się jeszcze chodzić, a w za małych raczej kiepsko to wygląda


Szczerze mówiąc średnio mi się to widzi. Już miałam za duże buty - szczególnie źle to wygląda w szpilkach, gdzie noga idzie do przodu. Co innego z za małymi - oczywiście w granicach rozsądku - z tego co wiem można je "rozciągnąć" denaturatem o ile dobrze się orientuję :)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle że czasami pełny rozmiar to np. 25,5 cm. To zależy od firmy. No ale nic, chyba jednak zaryzykuję z kupnem. Dziękuję Wam dziewczyny i pozdrawiam :)


czasem decyduja milimetry :(
niestety...

Plusem jest, ze do 30dni mozesz oddac (bynajmniej tak jest w Krakowie)... ( np. jakby z rozmairem bylo cos nie tak)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  2 lutego 2013
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: bynajmniej tak jest w Krakowie)


Jadę do Krakowa! :D
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jadę do Krakowa! :D


zapraszam! ;D
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.