Fotkowo
Fotkowo
  28 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam
Mam pewien problem,(raczej)dość spory dla mnie.
Otóż mam okropne brwi.Przy nosie oby dwie są normalne i czym dalej na zewnątrz twarzy poszerzają się,jednocześnie włosy są tam rzadsze.Spowodowane jest to tym że gdy byłem mały to złapałem podobno maszynkę do golenia dziadka i przejechałem sobie po brwiach(tak mi siostra starsza powiedziała).Dziś mam 21 lat,siedząc rano u fryzjera i patrząc tak na te brwi pomyślałem że muszę coś z tym zrobić.Mimo że nikt mi na to nie zwrócił uwagi to wiem że wygląda to dziwnie wręcz okropnie.
Moje pytania:
1)Czy ktoś z terenu Łodzi bądź okolic może podać mi wysyłając na priv oczywiście kontakt do kosmetyczki która przyjmie mnie prywatnie w domu i zrobi z tym porządek?Nie chce iść do żadnego gabinetu bo to obciach.
2)Czy można zrobić tak że kosmetyczka będzie zmniejszać je powiedzmy o kawałek co tydzień?Tak żeby nie było radykalnej zmiany i znajomi nie wyczali że coś miałem z tym robione
3.Czy beda te brwi odrastac

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 stycznia 2013

a) znajomi i tak wyczaja, chyba ze sa slepi.
b) oczywiscie ze beda odrastac.

malami81
malami81
  29 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje pytania: 1)Czy ktoś z terenu Łodzi bądź okolic może podać mi wysyłając na priv oczywiście kontakt do kosmetyczki która przyjmie mnie prywatnie w domu i zrobi z tym porządek?Nie chce iść do żadnego gabinetu bo to obciach. 2)Czy można zrobić tak że kosmetyczka będzie zmniejszać je powiedzmy o kawałek co tydzień?Tak żeby nie było radykalnej zmiany i znajomi nie wyczali że coś miałem z tym robione 3.Czy beda te brwi odrastac


1. poszukaj sobie tzw. mobilnych salonów kosmetycznych, które oferują pełen zakres usług np w Twoim domu, miejscu pracy itd.;
będziesz mieć wtedy pełen komfort psychiczny
2. takie kwestie najlepiej ustalić z kosmetyczką
3. niestety włoski odrastają taki zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas, ewentualnie możesz robić to sam
pawciomistrz
pawciomistrz
  30 stycznia 2013

maszynka do włosów odpowiednia regulacja od maszynki do włosów i obcinasz

NicZaFriko
NicZaFriko
  31 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce iść do żadnego gabinetu bo to obciach.


Gdzie tu obciach, to ze dbasz o siebie ?

Po pierwsze laserowe usuwanie włosków i masz problem z głowy do konca zycia , na zabieg trzeba isc z 3 -4 razy zależy.
Fotkowo
Fotkowo
  31 stycznia 2013

Trochę jednak obciach,koledzy będą mieli niezłą polewkę,ale co tam;)
Zdecyduję się na to laserowe chyba.
Dzięki!

pawciomistrz
pawciomistrz
  31 stycznia 2013

maszynką do włosów obetnij brwi ok

NieznosnaWiedzma
NieznosnaWiedzma
  31 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy można zrobić tak że kosmetyczka będzie zmniejszać je powiedzmy o kawałek co tydzień?Tak żeby nie było radykalnej zmiany i znajomi nie wyczali że coś miałem z tym robione

na pewno się zorientują, szczególnie kobiety
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Czy beda te brwi odrastac


jak najbardziej :tak: polecam nitkowanie brwi, najszybciej, możesz to robić w sumie co kilka dni byleby złapała nić włoski.. A co do kosmetyczki z łodzi to zaraz dam Ci namiary na pw :mrgreen:
pawciomistrz
pawciomistrz
  31 stycznia 2013

a moze sztuczne brwi co

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 lutego 2013

zgól brwi i namaluj se sztuczne, teraz to takie modne podobno
i nie reguluj brwi bo to pedalstwo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.