dorotea0321
Posty: 4 (po ~89 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
dorotea0321
  26 stycznia 2013 (pierwszy post)

Czy macie jakies blizny, np. po operacjach? po czym macie? wstydzicie sie ich? ;d

RafalMK
RafalMK
  28 stycznia 2013

Mam bliznę na lewym przedramieniu ,niedużą bo na ok 4 cm.Powstała po oparzeniu ,na praktykach -jeszcze w szkole średniej. Mam jeszcze kilka mniejszych w różnych miejscach ,nie wstydzę się ich ,nawet bym zaryzykował stwierdzenie że do faceta to pasuje :)

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  28 stycznia 2013

Jakieś tam minimalne mam, ale nie wstydzę się. Trzeba się nauczyć z nimi żyć, bo sami ich nie wybieramy.

RudeJestWrednex33
Posty: 5 (po ~150 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
RudeJestWrednex33
  30 stycznia 2013

Ja mam bliznę, ale taką strasznie dziwną. Nie wiem skąd się wzięła, ale jest. Na wewnętrznej części góry nogi ( no nie wiem jak opisać jej położenie xD ) Jest to po prostu taka "kreska" Nikt o niej nie wie, a ja się zbyt nie chwalę :P

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  30 stycznia 2013

ja na plecach po boku 2 blizny, kiedyś jakiś wielki owad czy coś mnie dziabnęło i mi została blizna ;o

SalzDerErde
SalzDerErde
  31 stycznia 2013

Całą wyrąbistą kolekcję, od pozostałości po łażeniu po płotach, poprzedz nadzianie się przedramieniem na kawał blachy na eksploracji, aż po pozostałości z tłuczenia się po ryju, czyli uszkodzona dolna warga, która od 5 lat jest nierówna i już się nie poprawi (do tego kilkukrotnie złamany nos ;))
Oczywiście, do tego dochodzą pozostałości po kolczykach, ale ich prawie nie widać.

A czego niby mam się wstydzić? Wyebane mam :D

styka51
styka51
  31 stycznia 2013

Mam na prawej dłoni bliznę po oparzeniu fajerką od pieca:
http://www.kratki.com/images/szablon/koza_fajerki_11.jpg
ta obręcz, którą widać na obrazku. Czerwona była, gorąca max i zjechała po haczyku na moją rękę :D
Nie wstydzę się...
Poza tym mam pełno znamion i pieprzyków;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.