komutopoczebne
komutopoczebne
  20 stycznia 2013 (pierwszy post)

Czesc! Wiecie moze gdzie moge kupic sportowe gacie? Najlepiej, zeby byly za kolano, albo do kostki, granatowe/czarne/fioletowe. No i rzecz jasna, oczywista obcisle i wytrzymale.. cos ala legginsy, ale jednak bardziej sportowe. Lepiej, zeby cena tez nie przekraczala wiecej niz 60 zl.

madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2013

kiedyś kupiłam w butiku taki tylko że czarne http://www.butik.net.pl/product-pol-129539-Spodnie-dresowe-FOR-FITNESS.html

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2013

Czytając "gacie" pomyślałam, że chodzi o bieliznę.

Zależy do czego potrzebujesz, Nike Runner robi świetne getry do biegania, Puma ma dobre do ogólnej lekkoatletyki (obie firmy mają opatentowaną technologie dry fit). Sweaty Betty z kolei ma getry idealne do jogi i sportów typu low impact - są piękne i delikatne w dotyku - dobre dla fetyszystów estetôw ;)

Ja osobiście wybieram Nike - są najbardziej komfortowe, w jakiejkolwiek pozycji byś sie podczas ćwiczeń nie znalazła, zawsze możesz na nie liczyć. Dopasowują sie do ciała jak druga skóra.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

komutopoczebne
komutopoczebne
  20 stycznia 2013

widzialam te szare z butik.pl, szkoda, ze kolorow innych nie maja. jestem maniaczka sportu i co za tym idzie lubie dobrze wygladac, mam kilka par butow (rozne kolory) i raczej dobieram wszystko kolorystycznie, mam z adidasa gacie.. sa swietne, ale nie zamierzam kupowac kilka par, bo sa dosyc drogie. wole kupic kilka par, ale za mniejsza cene

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.