QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  6 stycznia 2013 (pierwszy post)

Hej :)
Wiem że temat nie pierwszej młodości ale musicie mi poradzić.

http://w.fotka.pl/81ebda23e3.jpg
Jakie dodatki do takiej sukienki ? Makijaż, fryzura, A przede wszystkim buty.
Wiem ze te ze zdjecia są ok ale może poradzicie cos innego ?
Pozdrawiam :)

Paulinessa
Paulinessa
  6 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Makijaż, fryzura


wedle upodobań, do sukienki się raczej nie dobiera.

Konto usunięte
Konto usunięte: A przede wszystkim buty.


Czółenka nude, karmel, brąz, czerń.. i raczej niebrokatowe.
Torebka jakaś "chanelka" lub kopertówka.

Nie przeginałabym z biużuterią. najlepiej coś skromnego, złotego. Największy akcent na uszy.
Paulinessa
Paulinessa
  6 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czółenka nude, karmel, brąz, czerń..


lub beż, burgund, ecru
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  6 stycznia 2013

dzieki bardzo :)

UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  6 stycznia 2013

Ja stawiam na fryzurę związana wysoko do góry - dużo lepiej wyglada do tego typu dekoltu niż rozpuszczone.

Buty ze zdjęcia pasują plus to co Paulinessa wymieniła. Oprócz czułenek szpilki z otwartym przodem.

Dodatki i makijaż -> stawialabym na minimalizm, ewentualnie mocniej podkreślone oczy i delikatne usta. Lub usta w kolorze do butów (burgund, brąz choc nie każdej brąz na ustach pasuje i oprócz złotych ust xD) no i standardowo jeśli zdecydujesz sie na wyraziste usta, oczy delikatnie, eyeliner to maks.

if I licked it, it's mine

q3056q10
q3056q10
  7 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie dodatki do takiej sukienki ? Makijaż, fryzura, A przede wszystkim buty. Wiem ze te ze zdjecia są ok ale może poradzicie cos innego ?

Moim zdaniem wszystko jak najprościej. Sukienka śliczna, łagodny kolor, dodatki powinny być delikatne, matowe, broń boże jakieś diamenciki czy cekinki brrr. Fryzura również nie wydziwiana, żadne ścisłe koki i loki. Ładnie lekko upięta. Im prościej tym ładniej i to się sprawdza w każdym przypadku :)
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  7 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: akie dodatki do takiej sukienki ? M


postawiłabym na klasyczną czarną kopertówkę i czarne czółenka tudzież szpilki.
Gad
Gad
  7 stycznia 2013

Moja mama ma taką słotą :sukienkę. :ninja:

razotka
razotka
  7 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie dodatki do takiej sukienki ? Makijaż, fryzura, A przede wszystkim buty.

Jedyne co możesz dobrać do tej sukienki to dodatki.
Przecież makijaż i fryzura zależą od rysów twarzy, kolory tęczówki itd. Raczej niewiele mają wspólnego z fasonem sukienki.
mmaryja
mmaryja
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A przede wszystkim buty.

ja bym postawiła na lekkie czarne szpilki, ewentualnie nude/czerwone, ale też jakieś lekkie, zamszowe/matowe, niebłyszczące. platformy wg mnie będą wyglądać za ciężko.
Konto usunięte
Konto usunięte: Makijaż, fryzura

wg mnie upięte włosy, mogą być luźno, ale upięte;) ja tam widzę związek sukienki i 'fryzury'
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie dodatki do takiej sukienki ?

perły na nadgarstek i/albo złote kolczyki, wkręty na przykład
wercia151515
wercia151515
  18 stycznia 2013

Pomóżcie mi dowiedzieć się czegoś więcej na temat mody . Potrzebuję własnie waszej opinii . Zapraszam: http://ronniecollection.blog.pl/ Mogę rownież pokazać wam zaufaną internetową firmę na allegro na której możemy zakupic daną rzecz.:) POLECAM SIĘ

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.