dorotea0321
Posty: 4 (po ~89 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
dorotea0321
  3 stycznia 2013 (pierwszy post)

U mojej chrzesnicy (3 latka) lekarz wykrył przepuchlinę i zalecił, żeby szła na operację. Czy to poważna choroba? miałyście to może? :(

pijana
pijana
  3 stycznia 2013

Przepuklinę.
Nie miałam, ale znam wiele osób u których wystąpiła przepuklina. Nie jest to poważna choroba, wyciąć i tyle.

RafalMK
RafalMK
  4 stycznia 2013
dorotea0321
dorotea0321: U mojej chrzesnicy (3 latka) lekarz wykrył przepuchlinę i zalecił, żeby szła na operację. Czy to poważna choroba? miałyście to może? :(

Zabieg usunięcia mało skomplikowany.
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  4 stycznia 2013

miałem
lepiej szybko sie udac na usuniecie bo kaszel kichniecie sprawia niesamowity ból

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  4 stycznia 2013

Teraz to chyba jest zaliczane do zabiegów jak się nie mylę.
Nie jest to bardzo poważne. Będzie dobrze.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
NicZaFriko
NicZaFriko
  5 stycznia 2013

Po pierwsze nie przepuCHlina czyli przekuKlina .
Po drugie sam mam dwie , jedna pachwinowa druga pepkowa , lekarz zalecił nie podnoszenie dużych ciężarów bo zerwanie operowanej przepukliny to już dużo poważniejsze ..
A ja sam osobiscie i tak podnosze dluzo i jakos nie mam z nia zandych problemow.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 stycznia 2013

Moj facet miał przepukline, po operacji dostał gwarancje na 10 lat. Te 10 lat minęło i znowu mu sie pieprzy. Moze i nic groźnego, gdy nie musisz nic dźwigać do końca życia. Tak czy siak współczuje.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

napiszdomniepanno
Posty: 1 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
napiszdomniepanno
  7 stycznia 2013

też to miałem, ale jakieś 18 lat temu hehe :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.