Paulinessa
Paulinessa
  24 grudnia 2012 (pierwszy post)

Pozwolę sobie złożyć życzenia świąteczne wszystkim udzielającym się w dziale Moda&Uroda d83ddc9d

Kochani, Wesołych Świąt! Miłej atmosfery w rodzinnym gronie, pyszności na stole, ewentualnie alkoholu lanego litrami :mrgreen:! Udanego Sylwestra i samych sukcesów w każdej dziedzinie życia w nadchodzącym Nowym Roku 2013! ;****


Życzy Wasza ulubiona (owszem, jedyna :mrgreen: :ssh:) moderatorka, Paulina d83ddc9d

Abaddon
Abaddon
  24 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkim udzielającym się w dziale Moda&Uroda

Ja, nawet się załapałem ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: owszem, jedyna

Poważnie? Nie ma innej mordującej? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kochani

:oops:
______________________________
Dziękuję, nie będę pisał że wzajemnie, nie chce dostać po gębie :ziober2:

Tobie zaś życzyć cza: [color=white](w sumie to wszystkim udzielającym się dupeczkom tutej)
Połamania pazura, by schludna nie była fryzura, źle kryjących lakierów i więcej komplementów od frajerów :zabawa:
Paulinessa
Paulinessa
  24 grudnia 2012
Abaddon
Abaddon: Poważnie? Nie ma innej mordującej?

Poważnie :)

Abaddon
Abaddon: Tobie zaś życzyć cza: (w sumie to wszystkim udzielającym się dupeczkom tutej) Połamania pazura, by schludna nie była fryzura, źle kryjących lakierów i więcej komplementów od frajerów


:zakochany: och dziękuję :rotfl:
styka51
styka51
  24 grudnia 2012

To ja tego co wszystkim ;)

Babsy
Babsy
  24 grudnia 2012

nawzajem kochana:-*

UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  25 grudnia 2012

Wzajemnie :)

if I licked it, it's mine

mirra20
mirra20
  25 grudnia 2012

również życzę Wesołych forumowiczom M&U

Letal
Letal
  25 grudnia 2012

to co przeżyłem z wczoraj na dzisiaj raczej tego nie mozna nazwać " normalnymi " świętami... nie wiem czy to można nazwać w ogóle świętami... także śmiało mogę napisać że " świąt " jak dla mnie nie ma w tym roku wcale... Ale Tobie Wesołych jak najbardziej w jeszcze lepsze outofity żebym miał co oglądać i się jarać :D :*

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Życzy Wasza ulubiona (owszem, jedyna ) moderatorka, Paulina


Dziękuję pięknie! :)

styka51
styka51: To ja tego co wszystkim ;)


Jakie fajne! :zakochany: Dzięki. :)

No to ja, korzystając z tematu, również życzę wszystkim Forumowiczkom i Forumowiczom z okazji tych Świąt wszystkiego tego, czego sami sobie życzycie. :) Myślę, że takie życzenia są najlepsze, bo sami najlepiej wiecie czego chcecie, o czym marzycie i co sprawi Wam radość. ;)

A życzenia bardziej pod tematykę działu są takie - idealnych outfitów d83ddc6b, mnóstwa wyprzedaży w drogeriach i sklepach odzieżowych oraz małych kolejek d83ddcb0, perfekcyjnie dobranych podkładów d83ddc69, szybkoschnących, świetnie kryjących lakierów do paznokci o bajecznych kolorach d83ddc85, trwałych cieni do powiek d83ddc40, bardzo dobrej jakości fatałaszków d83ddc57, miliona par wymarzonych butów d83ddc60, pięknej fryzury każdego dnia d83ddc78, bezproblemowego i szybkiego dobierania stroju d83ddc83, dostępności w sklepach tego, czego zapragniecie d83cdf81 no i mnóóóstwa czasu na wszystkie zabiegi modowo-urodowe d83ddec0!

Wszystkiego dobrego! d83dde18
kedi
kedi
  25 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: świąt " jak dla mnie nie ma w tym roku wcale..

dla mnie rownież, ale reszcie życzę Wesołych Świąt i doceńcie to, co macie bo nie każdy ma .
madzia2143
madzia2143
  25 grudnia 2012

Dziękujemy! Również Wesołych Ślicznotko ;*

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2012

Lekko spóźniony :ziober2:
Samych radosnych chwil w nadchodzącym NR 270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.