BillieJean58
BillieJean58
  23 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam ;)
Niedługo mam studniówkę, i mam mały problem.
Sukienkę mam już kupioną ale nie wiem jaka biżuteria byłaby najbardziej odpowiednia.
Możecie coś doradzić?
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Kobiety//Kolekcja/Sukienki/97860/2
to jest moja sukienka, jednak moja jest w kolorze ecru, i do niej mam w takim samym kolorze cieniutki brokatowy pasek. Zapięty w talii wygląda rewelacyjnie.
Założę do tego klasyczne czarne czółenka i oczywiście rajstopy cieliste a nie czarne jak na zdjęciu.
Jednak jaka biżuteria? Co na szyję, rękę? Jakie kolczyki?
I jaka fryzura? Czy delikatne fale będą odpowiednie?
Myślałam o takich jak w którymś odcinku Mam Talent miała Małgorzata Foremniak. Nie były takie napuszone jak ja to mówię nie "powiększały" głowy tylko bardziej przyległe.
Włosy mam nieco za ramiona z grzywką.

Za każdą poradę dziękuje ;)

+ Życzę wam wesołych i ciepłych Świąt :)

NylonsLoveS
NylonsLoveS
  23 grudnia 2012

Hej wyprostuj sobie włoski i nic z nimi nie rób to jest studniówka a nie Twoje wesele :) a co do rajstop to bym Ci radziła do tego czarne kabaretki ale pończochy :) Pozdrawiam

Adidasowa
Adidasowa
  24 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bym Ci radziła do tego czarne kabaretki ale pończochy

nie sądzę.
Paulinessa
Paulinessa
  24 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czarne kabaretki ale pończochy :)


NIE.

Konto usunięte
Konto usunięte: I jaka fryzura? Czy delikatne fale będą odpowiednie? Myślałam o takich jak w którymś odcinku Mam Talent miała Małgorzata Foremniak. Nie były takie napuszone jak ja to mówię nie "powiększały" głowy tylko bardziej przyległe. Włosy mam nieco za ramiona z grzywką.


Jeśli fale Ci pasują to dlaczego by nie? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Sukienkę mam już kupioną ale nie wiem jaka biżuteria byłaby najbardziej odpowiednia.


Jak dla mnie, do takiej sukienki nie obwieszałabym się jak choinka, bo i tak ona sama w sobie jest zdobiona tymi koroneczkami. Najlepiej klasycznie, złoto - delikatna bransoletka i jakiś łańcuszek. I będzie wystarczająco.
BillieJean58
BillieJean58
  24 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest studniówka a nie Twoje wesele

najlepiej w kucyk zepnę i złapie opaską... :p

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej klasycznie, złoto - delikatna bransoletka i jakiś łańcuszek.


Właśnie w tym problem że nie lubię złota :/ sadzisz ze tak samo delikatna biżuteria ale w srebrze byłaby OK?
Paulinessa
Paulinessa
  24 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie w tym problem że nie lubię złota :/ sadzisz ze tak samo delikatna biżuteria ale w srebrze byłaby OK?


Ja też nie przepadam za żółtym złotem, ale mam też i taką biżuterię, bo czasem rzeczywiście się przydaje ;)
Do tonacji ciepłej, czyli do ecru (tym bardziej jeszcze do takiego samego brokatowego paseczka, który założysz), srebro - jako tonacja zimna, jakoś mi się nie widzi :nie:
BillieJean58
BillieJean58
  25 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: srebro - jako tonacja zimna, jakoś mi się nie widzi

oky, najwyżej poszukam czegoś co chociaż trochę mi się spodoba ze słota :)
DZIIDKA
Posty: 53 (po ~375 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 162
DZIIDKA
  29 grudnia 2012

Również postawiłabym na kilka cieniutkich złotych bransoletek,lub na jedną kwadratową i grubszą,do tego jakieś złote,mogą być długie kolczyki i będzie super. :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.