NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  21 grudnia 2012 (pierwszy post)

kupiłem sobie coś podobnego w h&m tylko że chinosy
pomozcie co moge z nimi fajnego nosic?
jeśli je zakladac to tylko na koszule?czy moze tez byc na jakis sweter?

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  21 grudnia 2012
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012

Spodnie zakłada sie na nogi, nie na koszule czy sweter.

Do chinos pasuje wszystko, byleby odpowiednio skrojone, nie za duże, nie za ciasne - przylegające i podkreślające sylwetkę.
•T shirty z dekoltem karo, zwykle oprócz tych sportowych typu Nike czy Adidas. Gładkie lub z nadrukiem w stylu urban.
•Koszulki polo (takie jak masz Lacoste, moze tez być Ralph Lauren czy Ben Sherman),
•Kardigany zapinane i swetry karo, golfy tez pasują
•bluzy te rozmiar mniejsze, wkładane przez głowę z kapturem lub bez. Bluza powinna przylegać do ciała, długość do paska od spodni. Unikniesz efektu dresa w chinos ;)
•marynarka

Do chinos pasuje wszystko, tu krój tego wszystkiego jest ważny :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  21 grudnia 2012

dziękuje Asiu za cenne informacje

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  21 grudnia 2012

tam mialo byc o zakladaniu do koszuli albo swetra
sorry za faila

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuje Asiu za cenne informacje

Nie ma problemu :) I Ty problemu tez nie powinienes miec z dobraniem ciuchow, masz niezla sylwetke, brzucha piwnego brak, wiec nie musisz sie ograniczac do luznych ciuchow :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  21 grudnia 2012
massacre
massacre: Nie ma problemu :) I Ty problemu tez nie powinienes miec z dobraniem ciuchow, masz niezla sylwetke, brzucha piwnego brak, wiec nie musisz sie ograniczac do luznych ciuchow :)


no dzięki
chciałem się tylko upewnić żeby potem nie zostać uznanym za dziwaka
NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  23 grudnia 2012

Asia co myślisz o polaczeniu czarnej bokserki z tymi spodniami,oczywko na impreze.

Paulinessa
Paulinessa
  24 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: o myślisz o polaczeniu czarnej bokserki z tymi spodniami,oczywko na impreze.


Asią nie jestem, ale nie widzę przeciwwskazań ;)
PoetaHydeparku
PoetaHydeparku
  25 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Asią nie jestem, ale nie widzę przeciwwskazań ;)

ok jak ktos mnie wysmieje to napisze oczywko w tym temacie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.