KindziaxDD
KindziaxDD
  16 grudnia 2012 (pierwszy post)

Mam czarne spzilki bodajże 12 cm. Byłam w nich na 3 imprezach, lecz po tej osttaniej coś się z nimi stało, tzn z prawym butem. Prawą nogę miałam skręconą i mi napuchnęła i dosć bolała ale buta nie ściągnęłam i pod koniec imprezy zauważyłam że prawa szpilka przechyla się na prawą stronę, No i niestety wczoraj przymierzyłam buty i znowu to samo, prawa szpilka przechyla się na prawo i kurcze nie mam pojęcia co to jest i co z tym moge zrobić? Pomóżcie!

Paulinessa
Paulinessa
  16 grudnia 2012

a z flekiem wszystko w porzadku?

KindziaxDD
KindziaxDD
  16 grudnia 2012

no kurcze jest minimalnie zdarty

Paulinessa
Paulinessa
  16 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no kurcze jest minimalnie zdarty


No to jak dla mnie, to jest powodem przechylania się obcasa. Trzeba zanieśc do szewca i wymienic. ja za zmiane dwóch place 13-15zł
WilczeLyko
WilczeLyko
  16 grudnia 2012

Według mnie masz pękniętą/odkręconą stalkę, to taka blaszka w środku buta, która trzyma obcas i go stabilizuje, gwoli ścisłości ani nie noszę szpilek, ani nie jestem szewcem, ale sis miała ostatnio taki przypadek - szewc coś zrobił z tą stalką i rzekomo jest okej.

Paulinessa
Paulinessa
  16 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie masz pękniętą/odkręconą stalkę, to taka blaszka w środku buta, która trzyma obcas i go stabilizuje, gwoli ścisłości ani nie noszę szpilek, ani nie jestem szewcem, ale sis miała ostatnio taki przypadek - szewc coś zrobił z tą stalką i rzekomo jest okej.


też bardzo możliwe.

tak czy inaczej, buty do szewca i zalatwi sprawe.
WilczeLyko
WilczeLyko
  16 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: też bardzo możliwe. tak czy inaczej, buty do szewca i zalatwi sprawe.

W rzeczy samej :).
KASIDl
KASIDl
  22 grudnia 2012

Mam pytanie mam problem z chodzeniem w wysokich szpilkach tych na platformie czy gdyby bede duzo chodzila wkoncu nabiore wprawy ? Sztywna jestem jak ide :(

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  22 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: am pytanie mam problem z chodzeniem w wysokich szpilkach tych na platformie czy gdyby bede duzo chodzila wkoncu nabiore wprawy ? Sztywna jestem jak ide :(


Książka na głowę i dajesz po domu :P

A co do autorki tematu to racja, złamana stalka, nic więcej. Biegiem do szewca.

Nie jestem tu nowa :nie:

KASIDl
KASIDl
  22 grudnia 2012

Po domu chodze idealnie nie boje sie ale te chodniki mnie przerażają :(

NylonsLoveS
NylonsLoveS
  23 grudnia 2012

Jeśli byś chodziła codziennie w szpilkach to byś latała po tych chodnikach jak ja ;D

KASIDl
KASIDl
  23 grudnia 2012

Moze i tak ale ludzie na mnie dziwnie patrza sama sie smieje z dziewczyn jak nie potrafią chodzic a chodza jak manekiny Hehehe

NylonsLoveS
NylonsLoveS
  23 grudnia 2012

Ja jednak muszę , praca nakazuje :D

KASIDl
KASIDl
  25 grudnia 2012

Ja tez musze chodzic tanczyc eh...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.