bas
bas
  9 grudnia 2012 (pierwszy post)

Kochane mordeczki,
jesteście specami od mody, urody i wszystkiego co z tym związane :)
Szukam już trochę po necie ale nie znalazłam niczego konkretnego a wierzę, że macie gdzieś pozapisywane na komputerze albo gdzieś tam gdzieś strony, obrazki itd z DIY.
Proszę, a raczej BŁAGAM was, podzielcie się ! :D
Generalnie szukam DIY o butach. Ale fajnymi pomysłami na ubranka nie pogardzę :)

Zszywkę znam już prawie na pamięć ale mało mi ! :D

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  12 grudnia 2012

Świetne blogi :)
Ja również uwielbiam modę i robić coś z niczego.
Sobie samej jeszcze nigdy nic nie robiłam z ubrań. Muszę zainwestować w maszynę do szycia :)

Jako dzieciak uwielbiałam szyć ubranka dla lalek, z siostrą miałyśmy nawet takie marzenie, żeby otworzyć własny butik, heehe. Ale dzisiaj? to raczej niemożliwe. Ludzie kupują w sieciówkach.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
bas
bas
  12 grudnia 2012
Ela
Ela: Ludzie kupują w sieciówkach.

:tak: i każdy chodzi w tym samym.
Dlatego chcę jakoś odmieniać ciuchy które mam w szafie, albo te które kupie na przecenie, czy nawet w "ciuszku".
u mnie np brakuje mi takiego sklepu gdzie mogłabym znaleźć coś wyjątkowego. Nawet porządnego lumpeksu nie ma :C A jak już znajdę jakiś to muszę w nim spędzić pół dnia żeby coś fajnego znaleźć, a niestety nie lubię tyle siedzieć w jednym sklepie :D
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  12 grudnia 2012
bas
bas: i każdy chodzi w tym samym.

tak, tak, oklepane nudne...
I bywa tak, że za rok może jeszcze ubierzesz ale za dwa?
Nie ma szans.

Staram sie szukać dlatego czegoś uniwersalnego. Np. podstawa to mała czarna, proszę teściową o zrobienie czegoś na drutach, w sklepach nie lubię chodzić i szukać, już wole coś upatrzyć na internecie i wtedy kupić (jeśli chodzi o sieciówki).
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
sol6
sol6
  12 grudnia 2012
Ela
Ela: proszę teściową o zrobienie czegoś na drutach,


to jest to d83ddc4d

koleżanki mama robi na drutach czapki, szaliki, getry dla dzieci i na all sprzedaje
piękne, niepowtarzalne i cenowo wychodzi mniej więcej jak w sklepie :)
Kiedyś dziergałam na szydełku, bo do drutów nie miałam cierpliwości.
bas
bas
  12 grudnia 2012
Ela
Ela: I bywa tak, że za rok może jeszcze ubierzesz ale za dwa? Nie ma szans.

nie ma szans, bo tych dwóch lat nie przetrwają, przeciez to jeden wielki shit co oni wciskają :nie:
Ela
Ela: Np. podstawa to mała czarna, proszę teściową o zrobienie czegoś na drutach

moja teściowa ma skarby w szafie :zakochany: już mam cały worek który się prosi o przeróbki u krawcowej :D
sol6
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  12 grudnia 2012

Z lekka się poirytowałam jak pomyślałam ile puszek po piwie wywaliłam już :rotfl:
Byłoby bransoletek że ulala ;D

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  14 grudnia 2012
bas
bas: nie ma szans, bo tych dwóch lat nie przetrwają, przeciez to jeden wielki shit co oni wciskają

W sumie racja..
Mam bluzkę, jedną z ulubionych, która ma już jakieś hymm 7-8 lat, kupiona w orsayu.
Jest niezniszczalna, nie sprała sie, zachowała czerń, nie gniecie się, wtedy nie pracowałam i na tamte czasy wydaje ok. 60zł było dla mnie sporym wydatkiem.
Teraz jak coś tam kupię, np jakieś bluzki z zeszłego roku są to po prostu zwykłe szmaty...
Ceny ubrań są podobne co rok, dwa, 4,5, itd lat temu ale jakość?
Koszmarna.
Lubiłam kupować w Top Secret, również mam coś sprzed 6 lat. Jest to spódnica. Nie straciła na jakości, ale już kupione rzeczy ok 3,2 lata temu koszmar... wywalone w większości.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.